Zadania poboczne w Khorinis
#1
gdzie znajdę sharkiego, bo oddałem amulet xardasowi i miałem go znaleźć w khorinis, mam tylko podstawy myśleć, że jest on złodziejem
Odpowiedz
#2
Sharky jest tam  
Odpowiedz
#3
Nie mogę oddać Eddzie posążka Innosa, pomimo że mam takowy w ekwipunku. To je normalne?
Odpowiedz
#4
Tak, to zostało zmieniane, trzeba mieć questowy, a z dialogów powinieneś wiedzieć gdzie go znajdziesz.
Odpowiedz
#5
Zastanawiają mnie nieśmiertelni bandyci w jaskini koło jeziora niedaleko czarnego trolla oni będą częścią jakiegoś zadania?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#6
(04.06.2016, 16:17:21)Wiśnia napisał(a): Zastanawiają mnie nieśmiertelni bandyci w jaskini koło jeziora niedaleko czarnego trolla oni będą częścią jakiegoś zadania?



Idź do jaskini w której w zwykłym G2NK idzie się podczas próby ognia a dowiesz się
Odpowiedz
#7
Właśnie mam zamiar tam iść dzięki ;p
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#8
Poszukuje jaja topielca, może gdzieś w Dp je odnajdę.
Odpowiedz
#9
Jaja szukaj w khorinis, pomysł gdzie od cholery topielcow chodzi
Odpowiedz
#10
Pytanko, czy zadanie ekonom wykonam w 1 rozdziale bo gadałem z każdym na farmie i nic w tym temacie nie znalazłem
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#11
Nieco podpowiem.
To jest zadanie na poziom atrybutu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#12
Zdziwiłem się że Lutero nie chciał kupić przepaski Joru, w końcu to jest przepaska nowicjusza.
Odpowiedz
#13
Właśnie. Czemu on tej przepaski nie chce? :/
Odpowiedz
#14
Bo Przepaska Joru, a Przepaska Nowicjusz to jednak co innego. Ta druga jest do znalezienia, a ta pierwsza jest dla gracza. Zgaduje że ciężko byłoby zbudować warunek oddania jednej z tych przepasek bez konieczności przynoszenia drugiej, skutkujący zakończeniem zadania.
Odpowiedz
#15
Gdzie znajdę agronoma?
Słyszałem już gdzieś to ale nie pamiętam gdzie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości