Zadania poboczne w Khorinis
Przeniosłem, bo to zagadnienie questowo- skryptowe a nie błąd techniczny.
Tak. Znikanie Sary jest związane z trzema sposobami rozwiązania zadania z Sarą i Cantharem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hej,

mam problem z kamiennymi golemami w jaskini niedaleko wejścia do ruin z portalem, otóż nie mogę założyć na nich "namelocka", jestem w 2R, "czyszczę" Khorinis. Pamiętam, że one się budziły jak coś zabieraliśmy z jednej z ostatnich komnat w tej jaskini, ale wtedy im po prostu uciekłem :D, teraz wracam z odwetem, a nie mogę ich namierzyć.. :),

ktoś miał podobny problem?
Odpowiedz
Nie możesz ich namierzyć w sensie, że zniknęły, czy nie leżą na ziemi i nie da się ich zatłuc?
Odpowiedz
Trudne pytanie.
Ich obudzenie nie zależy od rozdziału.
Myślę, że obudzą się, gdy wejdziesz głębiej do kompleksu jaskiń i będziesz wracał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(24.02.2018, 20:27:09)Memorius napisał(a): Trudne pytanie.
Ich obudzenie nie zależy od rozdziału.
Myślę, że obudzą się, gdy wejdziesz głębiej do kompleksu jaskiń i będziesz wracał.

Właśnie one się obudziły już wiele godzin temu(kompleks wyczyściłem ze skrzynek etc. jak spały), lecz nie mogę ich namierzyć. Z tego co pamiętam, jak wstawały za pierwszym razem, to mogłem ich śmiało wszystkich podświetlić.
Niby mogę ich tłuc jak podejdę blisko i po prostu tłukę, ale nie podświetla się nazwa stwora, więc dmg chyba nie wchodzi.. :).
Z czterech golemów jest jeszcze jeden, który wstaje dopiero teraz(ten najbliżej zejścia do upiornego cieniostwora), i tego namierzać mogę..

Załączam save, może jak ktoś ma chwilę czasu to zerknie i coś to wyjaśni.

http://uploadfile.pl/pokaz/1368234---aewk.html
Odpowiedz
Jak wrócę po południu to sprawdzę czy mam Przeznaczenie i jeśli tak to mogę sprawdzić. Na jakiej wersji grasz?
Odpowiedz
(26.02.2018, 07:29:40)Dota napisał(a): Jak wrócę po południu to sprawdzę czy mam Przeznaczenie i jeśli tak to mogę sprawdzić. Na jakiej wersji grasz?

1.4 z tego co pamiętam, ta finalna, z góry dzięki. Jak się zbugowalo to trudno , ale jak nie, to chętnie rozdrobnie te kamienie..  Relaks
Odpowiedz
fakt - sprawdziłem i też nie mogę 'namierzyć' golema
nie pomaga też zwój Gromu - może spróbuj z Gorem ich załatwić?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Genialny pomysł! Wieczorem po pracy sprawdze czy się udało. Aż głupio, że sam na to nie wpadłem..

Golemy wytłuczone, jak się okazało, trzeba je było tłuc bronią skuteczną na kamień do upadłego. O dziwo nawet ze zwłok dało się wyciągnąć serca, mimo braku podświetlenia. Czyli taki bug-nie bug, bo wszystko działa jak należy, po prostu źle się wyświetlało. Sory za podwójne posty.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie wiem. Probowalem wszystkiego i nie potrafie dojsc do tego jak zalatwic z Daronem sprawe Sary. Nie mam dialogu z Sarą na temat Canthara. Tylko list "obciazajacy" i opcje z Anre. Rozna kolejnosc dialogow przy rozmowie z magiem tez nie prowadza do jakiegos nowego rozwiazania. Wrocilem prawie 40 godzin wstecz aby ukonczyc to zadanie ale nie mam pomyslu. Trzeba byc mieszkancem miasta tzn zatrudnic sie jako czeladnik???
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem istoty problemu.
Masz i Sarę i Canthara  i  list?
Ponadto zapomnij o Daronie w tej sytuacji, bo on nie ma z Sarą nic wspólnego.
Ma coś wspólnego z tym wstrzymaniem handlu przez kupców na targu, ale przecież nie o to pytasz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Po prostu chce uniknac sytuacji gdy Sara znika z Khorinis. Czyli zrobic te questy jak nalezy by mogla wrocic i handlowac w R3. Przy okazji jesli zniknie w R1 czy R2 bede wiedzial czy to questowo zrąbalem, czy bug ze znikajacym npc. Dzieki za szybką odpowiedz.
Odpowiedz
Sara znika definitywnie tylko wtedy, gdy przekroczmy czas jaki mamy na oddanie listu.
Trzeba więc wybrać czy ją wsadzić do więzienia, czy też Canthara i dalej w stosownym momencie wszystko się wyjaśni.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam

Mam pytanie odnośnie zadania Kolekcjoner kluczy :
Mam już klucz Pablo, Rangara i ten co był w skrzyni w koszarach, ponadto Ruga i Wambo tez mają klucze ale mam za mało zręczności by ich okraść, a kto ma ostatni 6 klucz, chyba nie Borys bo tego zabiłem w zadaniu Elita zabójców ?
Odpowiedz
Wambo chyba.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości