Zadania poboczne w Khorinis
(18.03.2018, 18:08:27)Lewkooo napisał(a): Wambo chyba.

Wambo ponoć nie ma klucza w wersji 1.4
Odpowiedz
(18.03.2018, 18:04:18)Paladyn13 napisał(a): Witam

Mam pytanie odnośnie zadania Kolekcjoner kluczy :
Mam już klucz Pablo, Rangara i ten co był w skrzyni w koszarach, ponadto Ruga i Wambo tez mają klucze ale mam za mało zręczności by ich okraść, a kto ma ostatni 6 klucz, chyba nie Borys bo tego zabiłem w zadaniu Elita zabójców ?

A ten od wieży Joe dałeś?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Dałem mu w sumie 5 już od Damazy, Pablo, Ragnar, Ruga i jeden  koszar. Kluczy jest 6 jednego brakuje , sprawdziłem wszystkich strażników w mieście i jedynie mieszki mogę okraść.
Odpowiedz
Wystarczyło przejrzeć listę zmian dla wersji 1.4
Jeszcze na dodatek jest to pierwszy post.

(12.05.2017, 23:09:59)Memorius napisał(a): 5/ teraz klucz od wieży kradniemy nie Wambo a Boltanowi
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Witam

Jest możliwość zdobycia serca demona w 1 rozdziale ? Potrzebne mi do zadania Czarny Paladyn? Zabiłem demony w zadaniu od starca ale nie dały serc ? Czy Imperanon mi nie zniknie kiedy dołączę do innej gildii niż mroczny zakon ?
Odpowiedz
(20.03.2018, 00:06:21)Paladyn13 napisał(a): Witam

Jest możliwość zdobycia serca demona w 1 rozdziale ? Potrzebne mi do zadania Czarny Paladyn? Zabiłem demony w zadaniu od starca ale nie dały serc ? Czy Imperanon mi nie zniknie kiedy dołączę do innej gildii niż mroczny zakon ?

W pierwszym rozdziale z tego co wiem się nie da.
Wszystko jest przemyślane - gdy dołączysz do innej gildii Imperanon zniknie, jak dasz mu serce
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Witam, zabilem z calvalornem bandytow na poczatku i teraz nie moge ukonczyc zadania bandyci kolo farmy lobarta jakies pomysly ?
Odpowiedz
A bandytę sprzed wejścia ostrzegałeś?
Odpowiedz
edit. wystarczylo z Jesse'm pogadać :) dzieki

Zabilem atille nie mial klucza do kryjowki zlodzieji , jakies pomysly gdzie go znajde ?
Odpowiedz
A jesteś może Jastrzębiem? Jeżeli tak to po prostu czekaj na rozwój wypadków.
Odpowiedz
(20.03.2018, 21:09:53)Jaskot napisał(a): A jesteś może Jastrzębiem? Jeżeli tak to po prostu czekaj na rozwój wypadków.

Nie, nie jestem. Ostatnio pobilem moe, jak do nich dolaczyc ?
Odpowiedz
sprawa klucza gdy nie jesteśmy w żadnej gildii pobocznej była już wielokrotnie tu omawiana
nie wyklikałeś wszystkich dialogów z Atillą

za pytanie o Jastrzębie iw tym temacie łagodnie upominam, ale tylko raz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam
Czy z Fernandem są powiązane jakieś zadania czy mogę go spokojnie wsadzić do więzienia ?
Kto daje zadanie z sytuacją rudy w GD ? W podstawce dawał je Fernando ale teraz jestem w R2 i nie dostałem tego zadania?
Odpowiedz
Nawet trzeba go wsadzić.
Zadanie z rudą w GD daje inny kupiec z Górnego Miasta, obawiam się jednak, że już tego zadania nie dostaniesz, no chyba, że nie byłeś jeszcze w Górniczej Dolnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(21.03.2018, 14:48:17)Memorius napisał(a): Nawet trzeba go wsadzić.
Zadanie z rudą w GD daje inny kupiec z Górnego Miasta, obawiam się jednak, że już tego zadania nie dostaniesz, no chyba, że nie byłeś jeszcze w Górniczej Dolnie.

Powinien dać mi je Kelvin ale nie dał ? Czy przyczyną może być to że od razu po rozmowie z Hagenem poszedłem do GD po miksturę Akrobatyki od Netbeka ? Jeśli tak to wczytam grę przed wejściem do GD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości