Zadania poboczne w Khorinis
siema
1. mam zadanie z mężem gritty, byłem u piratów i powiedzieli mi że uciekł. Gdzie uciekł?
Odpowiedz
Pierwszy raz grasz w Gothica?
Jak udasz się do Jarkendaru - na pewno go znajdziesz.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(13.10.2021, 18:46:35)Tituf napisał(a): Pierwszy raz grasz w Gothica?
Jak udasz się do Jarkendaru - na pewno go znajdziesz.

Nie nie gram pierwszy raz po prostu zalega mi te zadanie w dzienniku i chciałem je szybko zrobić.
Nie mogę go znaleźć, mogę dokładną lokalizacje?
Odpowiedz
Chata na skale. Tuż przy teleporterze.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie znajdę szczotkę dla Zofiji. byłem przy wejściu do DP ale nigdzie jej nie widze.
Odpowiedz
Chyba jest od strony wyjścia z DP do Khorinis.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(22.04.2022, 22:33:14)Tituf napisał(a): Chyba jest od strony wyjścia z DP do Khorinis.

Dzięki znalazłem. Jest po lewej przy wyjściu z DP do Khorinis jakby kto nie pamiętał.
Odpowiedz
Czy w zadaniu "Mąż Gritty" po powiedzeniu jej prawdy jest przewidziana jakaś nagroda w przyszłości czy bycie szczerym wiąże się ze stratą eliksiru ducha?
Odpowiedz
Na 99% nie ma żadnej nagrody.
Odpowiedz
Witam, nie mogę dostać się do Lorda Hagena, wykonalem zadania, zbrodnia i kara,handlarz bronią  jestem w gildii u Imperanona, oddałem mu smocza zgube, znalazłem Werona, choć nie wiem co dalej w tym zadaniu , a do Hagena  dalej zakaz wstępu, ktoś coś podpowie jak to ruszyć?

(21.11.2023, 06:33:19)Dynamind napisał(a): Witam, nie mogę dostać się do Lorda Hagena, wykonalem zadania, zbrodnia i kara,handlarz bronią  jestem w gildii u Imperanona, oddałem mu smocza zgube, znalazłem Werona, choć nie wiem co dalej w tym zadaniu , a do Hagena  dalej zakaz wstępu, ktoś coś podpowie jak to ruszyć?

Dobra ruszylo, nie ma tematu ?
Odpowiedz
A co Cię blokowało? Możesz napisać dla potomnych. Chyba, że sam nie wiesz i losowo Ci zadziałało xD
Odpowiedz
(21.11.2023, 10:43:59)Dota napisał(a): A co Cię blokowało? Możesz napisać dla potomnych. Chyba, że sam nie wiesz i losowo Ci zadziałało xD

Nie wiem czy to blokowalo, ale zamiast dnia przespałem 2 dni i wskoczył dialog żeby ruszyć do miasta i pogadać z pewnym npc
Odpowiedz
Fester mi wziął i umarł, prawdopodobnie poszukiwacz mi go zabił. Pierniczyć się we wskrzeszanie go na kodach, czy on nie jest już potrzebny do niczego do końca gry?
Odpowiedz
Jak skończyłeś gniazdo polnych bestii, to tylko do kradzieży kieszonkowej.
Dla gildii Najemnik ma dialog okazjonalny w późniejszym rozdziale.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości