Opinie i wrażenia z rozgrywki
#76
Przykro mi to mówić, ale dla wielu z was co tu zadają pytania gra jest po prostu za trudna.

Kiedyś się nadymaliście - "oby tylko nie było samych takich zadań zabij podaj przynieś, bo będzie nuda i słabo".
Dostaliście inne zadania i nie potraficie ich zrobić nawet tych łatwiejszych w r1 .

Kiedyś mówiłem, że to gra dla graczy inteligentnych, takich z Wyższej Półki.
Tu też tacy są, ale wielu po prostu jest za słabych na Przeznaczenie,

Nie męczcie siebie i nas bo i tak ostatecznie efektu nie będzie, przykro mi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#77
co taka bida wogole z tym zadaniami u straznikow ?
Odpowiedz
#78
to znaczy?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#79
Z podstawki jest sporo a i kilka jest dodanych. Mi wystarczyło. Poza tym sądzę że na razie zrobiłeś jedno. Góra 2. Jest więcej.
Odpowiedz
#80
(04.08.2016, 22:00:32)Dinozaur7 napisał(a): Z podstawki jest sporo a i kilka jest dodanych. Mi wystarczyło. Poza tym sądzę że na razie zrobiłeś jedno. Góra 2. Jest więcej.
masz racje zrobilem jedno jezeli chodzi o moda z podstawki wszystkie i jedno mam mortis cos tam chce od mysliwych
Odpowiedz
#81
To graj dalej. Zobaczysz będzie coś jeszcze.
Odpowiedz
#82
Strażnik Miejski ma łącznie w Przeznaczeniu trzy nowe zadania.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#83
(04.08.2016, 22:15:12)Memorius napisał(a): Strażnik Miejski ma łącznie w Przeznaczeniu trzy nowe zadania.
Naprawdę tak mało ? a np myśliwi ?
Odpowiedz
#84
Beathrax, jak ci malo to edytuj sobie moda i zrob wiecej.
Odpowiedz
#85
(04.08.2016, 22:25:35)Gepsiu napisał(a): Beathrax, jak ci malo to edytuj sobie moda i zrob wiecej.
no biorąc pod uwagę z mod ma 600 zadań  to trochę dziwne.
Odpowiedz
#86
Cytat:Naprawdę tak mało ?

a ile by było "niemało" ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#87
(04.08.2016, 22:31:12)Memorius napisał(a):
Cytat:Naprawdę tak mało ?

a ile by było "niemało" ?
nie wiem z 6-8  a potem z paladynami jak jest jest troche tych zadan czy tez 3 ? pomijajac podstawke oczywiscie
Odpowiedz
#88
ty na razie samodzielnie nie zrobiłeś żadnego i nie odkryłeś trzeciego więc po ci więcej?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#89
(04.08.2016, 22:35:06)Memorius napisał(a): ty na razie samodzielnie nie zrobiłeś żadnego i nie odkryłeś trzeciego więc po ci więcej?

zrobilem sporo juz zadan sam a 3 tez juz odkrylem.
Odpowiedz
#90
Ciekawe, gram sobie i wykonuję coraz to nowe questy, a one się tylko mnożą! Dużą okejkę u mnie ma autor dialogu z paniusią, która chce suknię ze skór panter, mistrzostwo dla mnie!

Mam 16 poziom i zacząłem eksplorować Dolinę Przodków. Rozległa lokacja, bardzo duża różnorodność, coraz więcej historii wraz z każdą misją, a na dodatek jeszcze niewidoczna na mapie część? Piękno :)

Memorius wspominał gdzieś, że gracze być może nie znajdą mikstur dających chwilowy efekt, więc jestem dumny z faktu iż udało mi się zdobyć taką, która dodaje 90 do zręczności.

Jako osoba, której ciężko przeboleć stracone przedmioty, już na wstępie nauczyłem się pozyskiwania wszystkich trofeów i niestety cierpię przez to na chroniczny brak PN... Ale 62 siły(18 z przedmiotów założonych) i miecz zadający 100 obrażeń pozwalają chwilowo na dość komfortową rozgrywkę.

Po pierwszych negatywnych wrażeniach zaczynam powoli lubić członków gildii Zwiadowców. Liczę, że wraz z postępem rozgrywki będzie można poznać dokładniej ich historię, a może nawet innych członków(bo 4 to dość mało). Cieszy też fakt iż scouci gildii Zabójców mnie wyhaczyli i dostałem ich pierwsze zlecenie, choć nie kwapię się, by je wykonać chwilowo.

Przy prawie 30h gry wciąż czuję radość eksplorowania wszystkiego i wykonywania kolejnych misji wciąż jako bezgildyjna postać, to niespotykane w innych modach, chcę więc podziękować twórcom za ich pracę i trud!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości