Opinie i wrażenia z rozgrywki
Nie warto rezygnować z poprawin. Zdrowie najważniejsze.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cytat:Właśnie jestem w trakcie przechodzenia (7,5 h)


Cytat:Przez to będąc już tym strażnikiem miejski, praktycznie nie czuje rozwoju postaci -

to zrozumiałe, skoro opuściłeś co najmniej 10 poziomów, które można uzyskać robiąc zadania wstępne dla innych gildii oraz niedostępne dla Strażnika Miejskiego
dołączenie do gildii następuje zazwyczaj na około 15- 17 poziomie, a byli i tacy co dociągnęli do 20 chyba.

Zacznij ty chłopie od początku, to być może nie będziesz musiał snuć takich mętnych wywodów na temat balansu jakie tu zaprezentowałeś. Nad tym balansem nie pracowały dzieci i nie został on stworzony w ciągu jednego sobotniego popołudnia.
Stoją za tym trzy lata poprawek i ulepszeń w ramach kolejnych wersji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:Właśnie jestem w trakcie przechodzenia (7,5 h)

Nie doczytałem tego, że po tym czasie jesteś już Strażnikiem a to bardzo zmienia postać rzeczy.

Na szczęście 7,5h to wciąż nie tak dużo i być może masz zapis zanim wstąpiłeś do Straży? Naprawdę warto najpierw obejść całe Khorinis jak i Dolinę Przodków i wykonać tyle zadań ile się da, bo naprawdę się opłaca! (i ze względu na nagrody i ze względu na lepsze poznanie świata i postaci)

Tak, da się zdobyć poziom 20 przed wstąpieniem do gildii ale nie polecam nikomu takiej rozgrywki Język
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(08.08.2019, 12:51:51)Feuerfall napisał(a): Nie wiem jak jest tutaj? - w Globalu mogłem kupować HP za punkty nauki, tutaj dostaje 5 na poziom, i nie znalazłem póki co innej możliwości stałego zwiększania.

Zjadaj polne i leśne jagody.
Zabieraj Gora na wycieczki - pomoże Ci w walce z potworami.
Odpowiedz
No i właśnie. Trzeba podejść do gry na nieco innych warunkach, a panom z góry łapka w górę za ten mini-poradnik.

Memorius - masz może mistrzu gorszy dzień? Mętne wywody? Przedstawiłem jasno swoje wrażenia z gry, nikogo nie skrytykowałem za niedbalstwo, i nikomu nie ujmuję pracy włożonej w moda co jednoznacznie stwierdzasz w dwóch ostatnich zdaniach. Mam przyklaskiwać na wszystko, bo w innym wypadku jakiś tam random z internetu powie mi złe słowo? Nie kolego. Jest takie coś jak własne zdanie, poczytaj sobie poniżej.
https://www.miejski.pl/slowo-W%C5%82asne+zdanie
Odpowiedz
Sam wpadłem trochę w tę pułapkę grając za pierwszym razem, ale ciekawi mnie co kieruje graczem w takich momentach jaki miałeś Ty Feuer. Modyfikacja oferuje mnóstwo nowych możliwości, światy, zadania, gildie, a my uciekamy w to co znane - ja zostałem najemnikiem, a Ty bardzo szybko dołączyłeś do straży, zamiast próbować jakiejś nowej gildii.

Co do Memoriusa to taki już ma szorstki styl bycia. Należy filtrować to co napisze i wyciągać spomiędzy słów merytoryczną treść pomijając resztę.

Masz jakiś zapis zanim zostałeś strażnikiem?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
W zasadzie nic specjalnie mną nie kierowało. W Globalu zostałem najemnikiem, Przeznaczenie chciałem sobie jak narazie tylko "przejść" i ewentualnie w przyszłości coś pokombinować przy większej ilości czasu na granie. Kiedyś, przechodząc Returninga skończyłem go jako najemnik, ale gdy próbowałem podejścia na Mrocznym Magu, to dotrwałem raptem do połowy. Człowiek ma też swoje życie, a testowanie każdej możliwej opcji jest delikatnie mówiąc....czasochłonne. Tymbardziej dla mnie, jako dla osoby która do goticzka wraca najszybciej co rok.

Nie mam żadnego zapisu, zapisuje na bieżąco na 2-3 save'ach. Zrobiłem jedynie dodatkowe 4 zapisy po godzinie grania jakbym chciał się do moda zabrać w inny sposób, albo w sytuacji jak powyższa. Niby zawsze coś.
Odpowiedz
Znam już ten ból, że brakuje czasu na kochanego Goticzka, ostatnio gram może z 6-8 godzin tygodniowo jak zostanie troche czasu miedzy życiowymi obowiązkami bo to już nie te czasy gdy gralo się 6 godzin ale dziennie Język Ale postanowiłem po prostu skupić się na jednej rzeczy, a tym przypadku jest to właśnie Przeznaczenie. Ten mod jest baaardzo długi, ale mimo to mozolnie przechodzę go już po raz czwarty tym razem jako Najemnik. Jak mam chwilę dla siebie to włączam grę i wciągam się w ten wspaniały świat i na spokojnie sobie gram, czytam wszystkie dialogi, nic nie przeklikuje, nie popędzam kodami. Przyjemność sama w sobie. Szkoda tylko, że zajmie mi to jeszcze z pół roku zanim przejdę no ale cóż, tak to już bywa. A przede mną jescze kolejne gildie do ogrania, mam nadzieje, że starczy życia :>

Co do balansu to moim zdaniem jest on bardzo dobry. Niby koszty w punktach nauki są zwiększone w niema każdym aspekcie ale jest tyle ksiąg wiedzy, tablic, mikstur i innych bonusów, że wcale się tak tego nie odczuwa. Aktualnie mam 2 rozdział, 65 punktów siły bez żadnej bizuterii i bez ani jednego punktu wydanego na jej naukę. Do tego 121 zręczności z pasem +5 i setem Poslańca. A zaznaczam, ze na zręczność nie zużylem do tej pory niemal żadnego bonusu w postaci tablic czy roslinek. Serów mam w ekwipunku co najmniej 120. Lol

Gra się bardzo przyjemnie, tylko trzeba cierpliwie eksplorować, systematycznie wypełniać zadania i w miare mozliwosci jak najwiecej polować, ale oczywiscie bez przesady. Są tacy co w 1 rozdziale potrafią wybić wszystkie smocze zębacze i wargi ale ja takim hardkorem nie jestem. Nawet bez tego da sie juz w 1 akcie bardzo mocno rozwinąć postać.
Odpowiedz
Taka postawa zostałaby w pewnych kręgach community nazwana ponad przeciętną albo obsesyjną. A na pewno nie normą gracza. Ale taki Klimek to chyba jeden z ostatnich ujawnionych dinozaurów Gothic.

Czy jest tu jakiś gracz, który ver 1.5.1 rozegrał od początku do końca Magiem Wody? - edit [w zasadzie to już nieważne]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Прошел мод.
Классно!Огромное спасибо создателям!
Очков хватило вполне.
Думаю зря вначале экономил.Было бы легче.
Мое главное предложение -не помешали бы руны телепорта,особенно это касается ДТ.
Руна к проходу в ДТ просто обязательна.
А внутри вышки все-таки с надцатого раза утомляют.
Odpowiedz
Gratuluję ukończenia Przeznaczenia!

Mógłbyś pochwalić się swoimi statystykami końcowymi?

Racja, samo bieganie po DP or pewnego momentu staje się nużące, tym bardziej gdy oczyścimy ją z przeciwników. Runa do przejścia, albo choćby do Starca(co pewnie byłoby łatwiejsze do uzasadnienia) zdecydowanie by się przydała. A ta do Wieży także może zaoszczędzić trochę czasu(może się znajdować np w ciele głównego antagonisty, jesli to nie koliduje jakoś z fabułą)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
[Obrazek: ov1zme]
111 игровых дней
178  часов чистого времени
Odpowiedz
Statystyki są naprawdę niezłe. Mag Wody to gildia przez nas trochę poprawiana, ale i tak chyba najmniej widowiskowa i nieco 'uboga' w zadania. Dobra robota, Andr!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dobre statystyki! To chyba jeden z pierwszych czystych magów jakich widzę w Przeznaczeniu. Inni zazwyczaj tworzyli hybrydy, które miały dużo siły lub zręczności i jedynie pomagały sobie magia(ja sam tak robiłem np).
Ilość godzin rozgrywki wskazuje na bardzo uważne przechodzenie moda, poziom postaci też o tym świadczy.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Tutaj właśnie masz przykład hybrydy i to potężnej, bo taka postać będzie sprawna w każdym stylu walki, zarówno w zwarciu, na dystans no i przede wszystkim magicznie.
Mag Wody z pewnością ma tą przewagę nad Magiem Ognia, ze ma dostęp do dużo ciekawszych run takie jak bryła lodu czy błyskawica. Mag ognia za to kompletnie nie powinien uczyć się żadnego czaru poza kulą ognia, bo jak zdobędzie szpon i stworzy z niego runę to juz jest pozamiatane i do końca gry uzywa się tylko tego zaklęcia. 

Powtórzę to co mówią koledzy wyżej: żądamy run teleportacyjnych w DP !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości