Opinie i wrażenia z rozgrywki
#16
Spryt to wykorzystywanie każdemu znanego już buga? Sprytem można nazwać użycie specyficznej kombinacji zwojów lub załatwienie pojedynczo ochroniarzy Bromora, a nie bugowanie.
Ale kończmy już ten temat.
Odpowiedz
#17
(08.06.2016, 18:20:38)Polo napisał(a): Spryt to wykorzystywanie każdemu znanego już buga? Sprytem można nazwać użycie specyficznej kombinacji zwojów lub załatwienie pojedynczo ochroniarzy Bromora, a nie bugowanie.
Ale kończmy już ten temat.

a tak szczerze to ja nie wiedziałem że oni mają problem z przechodzeniem przez stół , przez przypadek się o tym dowiedziałem jak mnie sentenza gonił a ja uciekłem do stodoły
Odpowiedz
#18
Początkowe wrażenia super :> Zapraszam do oglądania :D
https://www.youtube.com/watch?v=lrxgQ40KNNE
Odpowiedz
#19
Jak się nazywa nowa muzyka z menu głównego? Jest świetna.
Odpowiedz
#20
(28.07.2016, 18:13:19)Jonxx napisał(a): Jak się nazywa nowa muzyka z menu głównego? Jest świetna.

To z G3: Is Nomine Vacans
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#21
Przeznaczenie walczy z pewnego rodzaju 'schematycznością'. Musicie wyzbyć się poczucia, jak to wszystko doskonale wiecie i jak to wspaniale znacie wszystkie 'triki' Gothica. Tutaj wszystko dzieje się własnym, bardzo logicznym zresztą tokiem. Pograjcie trochę, a zobaczycie o czym mówię.
Odpowiedz
#22
I NIE OLEWAJCIE NIGDY NIEPOZORNYCH OPCJI DIALOGOWYCH!!! :>
Odpowiedz
#23
(28.07.2016, 21:12:12)Dota napisał(a):
(28.07.2016, 20:17:30)Jamaleq94 napisał(a): No innej możliwości chyba nie ma nawet ;D cóż, damy radę ;)

Co to w ogóle oznacza?

Że trzeba wejść przez bramę jak pierwszy lepszy pachołek a nie jak asasyn skacząc po murach :D
Odpowiedz
#24
No więc po dwu godzinach gry mogę troszeczkę swoich odczuć napisać. Pierwsze co się rzuca w oczy to już na samym początku dużo nowych postaci oraz zupełnie nowych wątków które czytam z zaciekawieniem. Stroje są na plus według mnie bardzo klimatyczne. Gdy jestem w mieście jest tyle osób do zagadania, że mam banana na twarzy gdy czytam o wszystkim co mówią. No i napiszę trochę o optymalizacji mi w całym khorinis bardzo ładnie chodzi gothic bez ścinek conajmniej mam 30 fpsów. Tylko był jeden wyjątek w porcie gdzie fpsy spadły do 23 fpsów, ale to nie jest dramat jak na mój komputer ktory ma 2GB Ramu. Według mnie to wynik na plus. No i poziom trudności mnie troszkę zaskoczył ponoć Returning był trudny, a za bardzo tego nie odczułem, ale w Przeznaczeniu widać będzie ciekawiej niż w Returningu :D. Już na samym początku ominąłem 2 ścierwojady. Ogólnie modyfikacja ma jak dla mnie same atuty. Dodam jeszcze, że z optymalizacją porównując z Returningiem także jest lepiej narazie to tyle.
Odpowiedz
#25
A to dopiero początek, jeszcze za wrzodem zatęsknicie haha :"D
Odpowiedz
#26
:!: :!: Po pierwszym maratonie który zakończył się przed chwilą (7h za mną) mogę coś już powiedzieć. :!: :!:

Czekałem na tego moda od momentu w którym został on ogłoszony i jeżeli reszta moda ma być taka jak te 7 godzin to już teraz uważam to za arcydzieło :brawo: . Po odpaleniu gry, już po kilku sekundach w menu miałem banana na twarzy. Ta muzyka :). Potem w grze: w każdym możliwym miejscu jakaś nowa imienna postać z nowymi dialogami, dająca nam nowe zadanie! Dziennik po zwiedzeniu każdego zakamarka miasta portowego pęka w szwach. Nowe tekstury zbroi, trawy, straganów, to wszystko razem stwarza wrażenie, że ta gra wypuszczona została max 5 lat temu a nie 15! Kolejny banan na twarzy wylądował, gdy na wysokości bramy do miasta spotkałem wściekłego olbrzymiego szczura (wspomnienia dotyczące tego ile razy w GM podczas walki z tymi zarażonymi trzeba było wczytywać save po to by nie musieć dymać do DP po antidotum)

O modyfikacji nie można wypowiadać się używając samych superlatyw. 7 godzin wystarczyło aby dojść do paru wniosków. Po pierwszym WOW w mieście portowym gdzieś w tyle głowy miałem głos który szeptał mi coraz głośniej "gdzieś już to widziałeś, gdzieś już w to grałeś." Ktoś kto grał w GM może odnieść wrażenie, że kiedyś już to przechodził. Rok temu. Chciałbym mieć to pieprzone brainwash tylko po to by podejść do tego moda od zera, od nowa. Poza tym nie starałem się szukać, lecz sam wpadłem na pewny błąd opisany już przeze mnie w odpowiednim dziale. Jest to drobna literówka (być może to moja wina).

I jeszcze jedno. W G2NK pierwszy rozdział trwa najdłużej: dużo mobów, dużo zadań, ogólne zwiedzanie. Średnia czasu spędzonego w pierwszym rozdziale (z chęci zdobycia wszystkiego co możliwe, wykonania wszystkich możliwych zadań i zabicia wszystkich wrogów możliwych) oscyluje w granicach 15-20. Masz wrażenie, że skoro pierwszy rozdział tyle trwa to następne będą trwały tyle samo bądź więcej. Natomiast w następnych rozdziałach spawnią się tylko nowe mobki, dodatkowych zadań jest siedem, a Ty pokonujesz pięć rozdziałów i kończysz grę w kolejne 20-25 godzin. Siedem godzin w tym przypadku nie może być decydujące czy tak również będzie w Przeznaczeniu. Miejmy nadzieję, że wszystkie rozdziały przyniosą nam PORÓWNYWALNIE dobrą, długą i przepełnioną zabawę jak sam początek.

P.S. Gor jest od tej pory moim najlepszym przyjacielem. Razem expimy, razem śpimy w karczmie u Orlana i razem trwonimy hajs w Czerwonej Latarni. Piwko

P.P.S To są tylko moje przemyślenia, nikt nie musi się z tym w 100% zgadzać i nikomu nie mogę tego narzucić! :hej:
Tu jak jesteś wolny to nie żyjesz, za tych pije! Piwko
Odpowiedz
#27
Cytat:i jeżeli reszta moda ma być taka jak te 7 godzin to już teraz uważam to za arcydzieło 

:)  przesadziłeś... to chyba jedne z nudniejszych godzin w modzie!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#28
Wszystko ładnie śmiga ! Optymalizacja super, nie to co Returning....
Wielkie brawa dla Was chłopaki!
Ale tak z innej beczki, jakie texturepacki działają z Waszym modem?
Odpowiedz
#29
Przegrałem sobie narazie 2.5h i muszę stwierdzić że to jest najlepsza modyfikacji do Gothica po Dark Saga. Najbardziej mi się podobają następujące rzeczy
-Wszystkie bezimienne postacie dostały imona i większość z nich jest związana z jakimś zadaniem większość z nich ma dialogi własne jedyny minus tego to ,że ich imona są bardzo dziwne
-To jest akurat chyba najlepsze rybacy noszą rybacki strój a nie strój farmera, robotnicy mają strój robotnika a nie inne a alchemicy mają strój alchemika (najlepszy plus)
-Dodaliście nowe tekstury które nie psują klimatu w grze urzekł mnie najbardziej model sztyletu
-Jedyny minus to że się lekko wkurzyłem bo nie robiłem save od 15minut w grze i poszłeś do Laresa i musiałem restartować kompa

Ogólna ocena to 9/10
Za kilka tygodni przejdę Przeznaczenie i bede czekał na epilog
Bardzo dziękuje za modyfikacje która pozwoli mi wrócić do Gothica i przeżyć na nowo przygodę ;)
Odpowiedz
#30
Cytat:jedyny minus tego to ,że ich imona są bardzo dziwne

zwłaszcza Bosper, Coragon i podobne - tu się zgadzam

co do porównania do Dark Saga - jak można porównywać total conversion z classic addon ? xD



Cytat:-Jedyny minus to że się lekko wkurzyłem bo nie robiłem save od 15minut w grze i poszłeś do Laresa i musiałem restartować kompa

ta akcja i nie tylko ta nauczy was pokory wobec gry i poświeconego na  nią przez was czasu nght
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości