Opinie i wrażenia z rozgrywki
#31
Cytat:Za kilka tygodni przejdę Przeznaczenie i bede czekał na epilog
Deklaracje zostaw na później  ;)
Odpowiedz
#32
Nie porównywałem moda Przeznaczenie z Dark Sagą tylko napisałem że mi się w nią najprzyjemniej grało.
Widziałem kogoś kto porównywał Przeznaczenie z Returning 2.0 i tu się zgadzam że porównuje dwa inne rodzaje modyfikacji. Napisze w twoim języku. Wyrażenie swoją opinie:
-Najlepsza modyfikacja do Gothica rodzaju total conversion to Dark Saga
-Najlepsza modyfikacja do Gothica rodzaju Classic addon to Przeznaczenie
Odpowiedz
#33
(29.07.2016, 11:53:58)Janek97279 napisał(a): Nie porównywałem moda Przeznaczenie z Dark Sagą tylko napisałem że mi się w nią najprzyjemniej grało.
Widziałem kogoś kto porównywał Przeznaczenie z Returning 2.0 i tu się zgadzam że porównuje dwa inne rodzaje modyfikacji. Napisze w twoim języku. Wyrażenie swoją opinie:
-Najlepsza modyfikacja do Gothica rodzaju total conversion to Dark Saga
-Najlepsza modyfikacja do Gothica rodzaju Classic addon to Przeznaczenie

Dokładnie kolego.
Odpowiedz
#34
Jeszcze jedna uwaga.
To nie jest G2 Nk gdzie się wszystko znajduje od razu w grze bo Piranie akurat tak ustawiły skrypty dla plików B.Story

zastosowany został w Przeznaczeniu system insertów dialogowych, rozszerzony zestaw eventów i inserty wynikające z działania triggerów

jak ktos nie wie co to jest niech sobie wygogluje

ogólnie to ekipa DT będzie po prostu za każdym razem odpowiadać - TO ZADANIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO.

I TYLE
nauczcie się myśleć albo naprawdę nie  jest to gra dla niektórych z was, sorry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
Po 3 godzinach grania opiszę moje wstępne wrażenia z początku modyfikacji: bardzo podoba mi się, że już na początku spotykamy postać z G1 (Jesse), już na samym początku możemy otrzymać zadania których w G2NK nie było, wielki plus za nazwanie wszystkich bezimiennych wszystkich postaci oraz dodanie im dialogów, podoba mi się też nowy model sztyletu (oby było więcej :D), po tych 3 godzinach myślę, że modyfikacja może być bardzo dobra, pozdro.
Odpowiedz
#36
Wiecie co?
Niejednokrotnie przewijały się w czasie prac nad Przeznaczeniem takie gadki userów
"Tylko zróbcie jakieś inne zadania niż takie podaj przynieś, bo takich już mi się nie chce rozgrywać".

Jak czytam tu jak się pewna grupa męczy nad właśnie takimi "innymi" zadaniami to się zastanawiam czy nie należało poprzestać na takich właśnie zabij przynieś.

Ale może nie.
Może się mnie ktoś przyjemnie zaskoczy. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Muszę Was pochwalić. Nie sądziłem, że będziecie w stanie mnie zaskoczyć, ale udało Wam się. Przeskoczyłem swój cień, dla tego jednego momentu warto zagrać, sam dialog chyba najlepszy w całym Przeznaczeniu. Nie wiem kto go pisał, ale brawa dla tego Pana. Robi się coraz ciekawiej:)
Odpowiedz
#38
No wreszcie ktoś ZROZUMIAŁ, że to najlepszy dialog w całej grze. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
(30.07.2016, 14:23:25)Memorius napisał(a): No wreszcie ktoś ZROZUMIAŁ, że to najlepszy dialog w całej grze. :>

Widzisz Memo, a myślałeś, że ja tylko zbroje i mieczyki przeglądam:)
Odpowiedz
#40
pisząc ten dialog liczyłem że spełni swoją rolę :)

Odnoszę wrażenie że mamy wśród graczy jednego ogarniętego zawodnika.
To Jonxx  OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Miło mi.

*Kłania się*
Odpowiedz
#42
Props ode mnie za sługę Xardasa. Brakowało mi tego w Gothic II. Modyfikacja jest całkiem niezła, tylko potwory trochę dziwnie rozmieszczone. Dzisiaj zacząłem grać i mam bardzo słabą postać, a początkowe potwory (wilk, dzik, ścierwojad itd.) nie stanowią żadnego zagrożenia. Trochę to smutne, ale przebolałem ten fakt.

PS Ta modyfikacja nie opiera się na zabijaniu potworów, przynajmniej mi się tak wydaje. Dużo więcej doświadczenia dostaniesz za wykonywanie zadań (nawet tych prostych!).
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
#43
powoli dojrzewa gracz, który może nie przepadnie na R1.... może
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Tak... Ale cóż, ci 'lepsi' też tam nie przepadli, już są w 2R  :>
Odpowiedz
#45
Heh. Gra rzeczywiście wciąga, wcale się im nie dziwię. Ale pośpiech nie zawsze jest dobry. Lepiej wykonać zaległe zadania niż pchać się do kolejnego rozdziału.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości