Ankieta: 'Przeznaczenie' doczekało się kontynuacji - kolejnych produkcji od DT, które tę Sagę doprowadzają do zakończenia. Którą z jej części uważasz za najlepszą?
Przeznaczenie
Epilog
Przebudzenie
Korzenie Zła
[Wyniki ankiety]
 
 
Wrażenia i opinie z rozgrywki
Cześć, gram Mrocznym i siedzę "dopiero" w drugim rozdziale, a właściwie to już ten rozdział powoli kończę. Staram się ukończyć zadania jakie mogę, zanim wyruszę dalej. Mod bardzo klimatyczny, podoba mi się bardzo, że jest taki rozbudowany, a przy tym ten gothicowy klimat jest wciąż zachowany. Strasznie mnie kusi sprawdzenie innych gildii (nowe dialogi i zadania!), ale wstrzymam się z tym do ukończenia mojej aktualnej rozgrywki, zamiast tworzyć inne zapisy, bo jeszcze mi się pomiesza.
Gra bardzo wciągająca a dialogi czyta się z przyjemnością. Nie przypominam sobie, bym miała jakieś problemy/bugi (choć miałam sporą przerwę, ale pewnie bym zapamiętała).
Pewnie będę miała jeszcze sporo do dodania jak już ukończę moda, bo jeszcze duuuużo mnie czeka  :D
Odpowiedz
No, no... Zaraz trzeci rozdział, a pytania o Dobara nie było.  Lol Oby tak dalej!
„Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”
                                                      Bezimienny - 'Przeznaczenie Epilog'
                                                                                                 Kubuś Puchatek


Odpowiedz
A ja aktualnie jestem na początku 2 rozdziału - zdecydowałem się na pierwsze przejście najemnikiem, coby trzymać się kumpli z Kolonii. Chociaż straciłem 14h gry - 10h na wcześniejszą naukę kradzieży kieszonkowej (dodatkowy exp i złoto bardzo pomagają) oraz 4h na znikającego barona, to z czystym sumieniem stwierdzam, że powtórzenie tego zajmujące połowę tego czasu było warte zachodu. Jeżeli G2NK dałbym ocenę 8,5, to Przeznaczenie według mnie z czystym sumieniem zasługuje na 8. Wbrew temu co ludzie piszą, mod nie jest specjalnie trudniejszy. Powiedziałbym nawet, że biorąc pod uwagę G2NK pod względem zabijania jest dużo łatwiejszy (ze względu na to, że postać rozwija się w dużej mierze dzięki znajdywanym przedmiotom według mnie dużo ciężej ją skopać). Jeżeli chodzi o trudność questów, to poza tymi co trzeba biegać i które są upierdliwe (i używając rozumu można upierdliwość zażegnać) głównie ze względu na dodatkowy zen (Dolina Przodków z muzyką z G1 jest bardzo klimatyczna!), dość mocno wpasowują się w to, co mamy bez tego moda. Jeżeli jakość moda będzie taka sama w następnych rozdziałach, to na 100% przejdę innymi gildiami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości