Handlarze
#1
Constantino skupuje
Odpowiedz
#2
Co, u kogo kupić? Gdzie znaleźć handlarza albo pasera? W tym temacie wszystko o handlarzach i kupcach.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#3
Czy u handlarzy i kupców zmienia się jakoś asortyment co rozdział? Chodzi mi o nowe towary, których wcześniej nie mieli?
Odpowiedz
#4
Tak .
Odpowiedz
#5
Czy któryś handlarz sprzedaje mikstury szybkości w 1 rozdziale? bo na razie znalazłem tylko jedną u Salandrila.
 
Odpowiedz
#6
Ignaz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#7
Lutero jeszcze chyba i członkowie gildii kupców.
Odpowiedz
#8
Nie. Lutero nie ma.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#9
Jeżeli zostałem czeladnikiem Harada to mogę sprzedawać skóry i inne trofea myśliwskie innemu kupcu po lepszej cenie niż u zwykłego (przeciętnego)?
Można wydawać pieniądze bierząco na jakieś pierdoły typu pierścionek który bedzie potrzebny tylko na kilka minut w grze? W globalu miałem taki problem że wydawałem pieniądze bierząco ,a jak robiłem zadania dla gildi kupców musiałem sprzedać wszystko i zostało mi dosłownie w ekwipunku: miecz,zbroja i złoto a o pergaminie wartym 10 tysięcy sztuk złota nie będę lepiej wspominał.
Odpowiedz
#10
Cytat:Jeżeli zostałem czeladnikiwm Harada to mogę sprzedawać skóry i inne trofea myśliwskie innemu kupcu po lepszej cenie niż u zwykłego (przeciętnego)?


nie, niby z jakiej racji
poza jednym wyjątkiem, albo może nawet dwoma....


co do handlu jako takiego drogocennymi przedmiotami - sprzedawane są warte niewiele - procentowo tyle ile w G2 NK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#11
Czy któryś z handlarzy w 1R posiada w asortymencie pas siły, jeśli tak to który, jeśli nie to gdzie go mogę go znaleźć ?
Odpowiedz
#12
Chyba Santinno ma, ale musisz przez długi wątek Gildii Kupców przebrnąć.
Odpowiedz
#13
Ok dzięki, a jeszcze jedno pytanie, czy w trakcie gry natrafię na handlarza skupującego kosztowności, cos ala Halvor z Returna? Bo nie wiem czy warto je zbierać czy odrazu sprzedawać do byle jakiego handlarza
Odpowiedz
#14
ala Halvor z Returna..........................?


Halvor skupował w podstawce. Tu też skupuje. :>
Odpowiedz
#15
Cytat:Halvora z Returna

xD   
dobre , ale ty chyba nie pomogłeś Halvorowi w Przeznaczeniu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości