Handlarze
#16
Pomyliły mi się mody chyba w takim razie :D Jesli chodzi o notatkę z jaskinii to go nie wsypałem, ale to odblokowało mi tylko mozliwosc kupna tych specjalnych ryb, chodzi o jakiegoś innego questa?
Odpowiedz
#17
Halvor będzie skupować niektóre srebrne i złote przedmioty, jeśli pokażesz mu pewien znak, który poznajesz należąc do pewnej gildii pobocznej.
Odpowiedz
#18
Czyli będać w CJ nie pohandluje sobie z nim ;c ?
Odpowiedz
#19
Nie pohandlujesz za dobra cene "błyskotkami".
Odpowiedz
#20
Witam gdzie mogę kupić/dostać łój kretoszczura oprocz lutero?
Odpowiedz
#21
U Farettiego i Martina na pewno.
 
Odpowiedz
#22
Pytanie za 100 pkt ;D gdzie moge kupic/zdobyc chwasty brakuje mi 1 sztuki :D wiem ze niby jest ich pelno ale nie moge zlokalizowac tego jednego
Odpowiedz
#23
Jakas pani na farmie onara da ci 2.
Odpowiedz
#24
Chyba Babera ma dialog jeśli chodzi o zadania z kupcami. Jak nie o to to jakieś chwasty są tam gdzie pracuje Joru.
Odpowiedz
#25
Tak ale tylko gdy pracujemy na polecenie Santinno.


Cytat:Chyba Babera

nie , Rega
Cytat:Jak nie o to to jakieś chwasty są tam gdzie pracuje Joru.

tam owszem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#26
A nie ma przypadkiem na farmach w DP?
Odpowiedz
#27
Też chyba tam są.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#28
Nie chyba tylko na pewno (jeśli się nic od Globala nie zmieniło w tej sprawie). Chyba to chwasty można znaleźć na cmentarzu w DP za grobowcem. Chyba. Nie jestem pewna.
Odpowiedz
#29
było pewne pytanie o puste kamienie runiczne u Cronosa w R3

Cronos ma wchodząc do Jarkendaru stały zapas towaru, który praktycznie mu w tej lokacji nie przyrasta
ma na starcie tam 10 takich kamieni niezbędnych do wytwarzania run i już mu więcej tego towaru do końca gry nie przybywa
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#30
Nie wiem czy odpowiednie miejsce, ale pytanie czy w R1 jestem w stanie otrzymać więcej strzał do Łuku Wygnania? Gdzieś się nauczyć wytwarzania, bądź u kogoś kupić, czy wersja jest limitowana?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości