Handlarze
#31
Gdzieś można było znaleźć/dostać przepis na ich robienie. Można je wykuć na kowadle będziesz potrzebował 10 strzał i wodę święcona.
Odpowiedz
#32
Dzięki wielkie za wskazówkę od razu sobie przypomniałem, że była w skrzyni. Moje niedopatrzenie.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#33
Czy wszystkie itemy jakie sprzedam u handlarza znikają po jakims czasie, czy gdy zmienimy zen?
Odpowiedz
#34
Mi nie zniknęły co chyba oznacza,że nie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#35
o tym już było
potwierdzam
natomiast jeśli HANDLARZ zmieni zen to już co innego - wtedy poprzedni zestaw towarów znika i jest zastępowany innym
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#36
Gdzie można znaleźć Czarną rude?
Odpowiedz
#37
Ma ją chyba Sharky nawiązując do nazwy działu.
Odpowiedz
#38
Czy u Cronosa w 3R respią się na nowo zwoje ?
Odpowiedz
#39
Z tego co mi wiadomo, to nie.
Odpowiedz
#40
Z całą pewności nie. Tylko menzurki.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Gdzie mogę kupić/zdobyć pergamin potrzebuje 1 a nwm kto już może mieć ?
1. Od Kruka
2. Od Lutero
3. Od wieśniaka z farmy Onara
Odpowiedz
#42
portowy kartograf
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#43
Chciałbym się zapytać na czym polega limit Halvora. Zależy on od ilości przedmiotów czy od ich wartości?
Odpowiedz
#44
Wartość, możesz sprzedać jednorazowo przedmioty o wartości 1500 albo 2000, nie pamiętam dokładnie.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#45
Jako iż temat zowie się 'Handlarze i Kupcy', to wypowiem się w tym stricte wątku. Wysoce nielogicznym jest umiejscowienie w grze możliwości nabycia zwoju 'Telekineza', bowiem jak zapewne wiesz z rozmowy z członkami Leśnego Obozu wiedza ta zanikła wraz z opętaniem/śmiercią Guru dawnego Bractwa Śniącego. Oczywiście w 'Przeznaczeniu' pojawiają się niektóre zwoje tejże magii, ale jest to sprawa wyjaśniona przez same postacie oraz użyteczność owych w świecie przedstawionym. Telekineza nie znajduje zastosowania w samej rozgrywce, bowiem wszystkie przedmioty questowe są dostępne z poziomu ręki, co niweluje konieczność tworzenia otoczki ocalenia samych zwojów. Znając tok myślenia poniektórych osób jestem w stanie zauważyć, że zwój ten chciałbyś użyć w celu szybkiego eksplorowania mapy, ażeby nic nie umknęło twojemu wzrokowi. W żadnym wypadku! Nie odnajdziesz pomocy w drodze na skróty, a ból spowodowany brakiem tegoż zwoju mojej zastąpić radością odkrywania świata na własną rękę. Głęboko wierzę w twoje możliwości samodzielności.
  Reasumując, nie ma logicznego uzasadnienia bytności zwoju Telekineza w ogólnodostępnym handlu ani w samym nawet świecie. Jeśli jednak posiadasz rzeczowe argumenty za ich bytnością, przedstaw swój pogląd w temacie 'Dyskusja i wrażenia'. Temat uważam za wyczerpany. Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości