Handlarze
#76
Abudin skupuje tytoń miodowy? Bo w dialogu było, że kupi każdy przerobiony przeze mnie.
Odpowiedz
#77
Tak, kupuje każda ilość za pełną cenę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#78
Rozdział III Vatras nie ma opcji odebrania od Beziego kamiennych tabliczek, których uzbierał 16

Co ten Halvor, wyrzuciłem wszystko poza srebrnymi pierścieniami a ten dalej twierdzi, że mam za dużo, jaki jest jego limit?
Bolt Thrower
Odpowiedz
#79
Coś koło 2k. Raz mi się udało przehandlować 2,6k pamiętam, ale tylko raz, później musiałem zawsze wywalać, odsypiać u Edzi i dalej handlować. Możliwe po prostu, że mu nie chodzi o cenę, a o ilość przedmiotów które przynosisz.
Co do Vatrasa to wydaje mi się, że w kolejnym rozdziale będziesz mógł już oddać. Miałem podobnie grając myśliwym, ale nie jestem do końca pewien. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
#80
Tak Halvor w jeden dzień skupuje za 2000 i nie więcej
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#81
Co do tabliczek, to w G2NK raz się naciąłem na tym, bo chciałem wymienić wszystkie na raz po ukończeniu wątku Kruka w Jarkendarze, ale już nie mogłem, a samo zadanie Kamienne tablice miałem już wtedy w questach wykonanych. W Przeznaczenie niestety nie pamiętam jak to było.
Odpowiedz
#82
Trochę dziwna akcja z tymi tablicami, ponieważ ja je oddawałem w późniejszych rozdziałach, czy to w Nocy Kruka, czy Przeznaczeniu :>
Odpowiedz
#83
W czwartym rozdziale mogę juz oddać tabliczki, ciekawe. Patrzylem czy u mnie, wzorem Erwina zadanie nie jest aby w ukończonych ale nie ma go tam.
Bolt Thrower
Odpowiedz
#84
Szczerze mówiąc tak jak mówicie nie powinno być. Kilka razy były robione zmiany, ale przejrzałem skrypt i nie jestem w pełni zadowolony z tego co zobaczyłem. W Wersji 1.5 zostanie to rozwiązane nieco inaczej, mianowicie warunkiem zaistnienia dialogu o tabliczkach z Saturasem będzie przeprowadzenie dialogu z Xardasem o tabliczce z wieży.
Ponadto w kwestii zadania - nie ma takiego zadania "Kamienne tablice"w Przeznaczeniu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#85
Co robić ze srebrnym i złotym złomem po dołączeniu do Czarnych Jastrzębi? Sprzedawać to za grosze zwykłym kupcom, czy jest jakaś sensowniejsza opcja?
Odpowiedz
#86
Nikt nie kupuje oprócz Halvora.
Odpowiedz
#87
Hakon nie sprzedaje pasa straży - to jakiś bug, czy tak ma być? Jeśli nie u niego to w jaki sposób mam nabyć pas straży?
Odpowiedz
#88
Podaj mi choć jeden powód dla którego przybyły do miasta obwoźny handlarz Hakon miałby sprzedawać pas funkcyjny gildii Strażnik Miejski.
Pas ma ktoś inny, kto jest bezpośrednio związany ze Strażą.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#89
Ale w Khorinis? Bo pogadałem ze wszystkimi strażnikami i nikt nic nie sprzedaje...

Dobra, już mam. :D Dobrze, że chciało mi się tego FedExowego questa zrobić :D
Odpowiedz
#90
1. Czy ekipa którą mogę zwerbować na Esmereldę została bez zmian? Jeżeli nie, to kto nowy doszedł do opcji Bezimiennego?
2. Czy wśród osób które mogę zwerbować na Esmeraldę jest jakiś kupiec? Kto taki? I czy będzie miał do sprzedania w rozdziale VI to co mu sprzedam w rozdziale IV i V?

Ogólnie trochę kasy mi brakuje i musiałbym sprzedać trochę złomu zbieranego od 1. rozdziału. I zastanawiam się czy żeby przypadkiem nie sprzedać czegoś co mogłoby się przydać to może warto byłoby to sprzedać komuś, kogo zabierzemy na Esmeralndę (np. Bennet)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości