Handlarze i Kupcy
Abudin skupuje tytoń miodowy? Bo w dialogu było, że kupi każdy przerobiony przeze mnie.
Odpowiedz
Tak, kupuje każda ilość za pełną cenę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozdział III Vatras nie ma opcji odebrania od Beziego kamiennych tabliczek, których uzbierał 16

Co ten Halvor, wyrzuciłem wszystko poza srebrnymi pierścieniami a ten dalej twierdzi, że mam za dużo, jaki jest jego limit?
Evangelist
Odpowiedz
Coś koło 2k. Raz mi się udało przehandlować 2,6k pamiętam, ale tylko raz, później musiałem zawsze wywalać, odsypiać u Edzi i dalej handlować. Możliwe po prostu, że mu nie chodzi o cenę, a o ilość przedmiotów które przynosisz.
Co do Vatrasa to wydaje mi się, że w kolejnym rozdziale będziesz mógł już oddać. Miałem podobnie grając myśliwym, ale nie jestem do końca pewien. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
Tak Halvor w jeden dzień skupuje za 2000 i nie więcej

Odpowiedz
Co do tabliczek, to w G2NK raz się naciąłem na tym, bo chciałem wymienić wszystkie na raz po ukończeniu wątku Kruka w Jarkendarze, ale już nie mogłem, a samo zadanie Kamienne tablice miałem już wtedy w questach wykonanych. W Przeznaczenie niestety nie pamiętam jak to było.
Odpowiedz
Trochę dziwna akcja z tymi tablicami, ponieważ ja je oddawałem w późniejszych rozdziałach, czy to w Nocy Kruka, czy Przeznaczeniu :>
Odpowiedz
W czwartym rozdziale mogę juz oddać tabliczki, ciekawe. Patrzylem czy u mnie, wzorem Erwina zadanie nie jest aby w ukończonych ale nie ma go tam.
Evangelist
Odpowiedz
Szczerze mówiąc tak jak mówicie nie powinno być. Kilka razy były robione zmiany, ale przejrzałem skrypt i nie jestem w pełni zadowolony z tego co zobaczyłem. W Wersji 1.5 zostanie to rozwiązane nieco inaczej, mianowicie warunkiem zaistnienia dialogu o tabliczkach z Saturasem będzie przeprowadzenie dialogu z Xardasem o tabliczce z wieży.
Ponadto w kwestii zadania - nie ma takiego zadania "Kamienne tablice"w Przeznaczeniu.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości