Magia i Runy
#76
Starzenie działa tylko wtedy gdy dystans od danego NPC wynosi mniej niż 1000 czyli trzeba być w odległości max 10  metrów w grze
zabiera połowe HP i połowę siły i tylko  raz
nie działa gdy istota jest nieśmiertelna lub gdy jest w  ruchu szybszym niż chodzenie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#77
Hmm a mamy gdzieś na forum jakiś zbiorczy opis wszystkich czarów MZ? W końcu dostałem dostęp do zwojów Imperanona ale przetestować dokładnie wszystkie trochę trudno a przydałoby się zaopatrzyć w kilka przydatnych przed wyruszeniem do GD :)
Odpowiedz
#78
to by było dobre opisanie czarów. a co z kradzieżą Energi? tylko na ludzi bo dla potwora nie chce zabrać Energi czy stoję za daleko?
Odpowiedz
#79
(12.03.2017, 10:07:40)spirytus47 napisał(a): to by było dobre opisanie czarów
tylu Mrocznych na forum a opisać nie ma komu Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#80
rzucam zaklęcie starzenie na przeciwnika z bliskiej odległości i nic się nie dzieje nie zabiera jej Energi bug? i drugie pytanie zaklęcia korzeń nie można rzucać na postaci w ruchu? ponieważ też nie działa mi wtedy
Odpowiedz
#81
Starzenie powoduje ze cel zadaje mniejsze obrazenia i chyba ma mniejsza obronę ale tego nie jestem pewien 
Korzeń  natomiast działa na biegnacych po prostu musiales nie trafić
Odpowiedz
#82
Z Korzeniem to jest trochę inaczej  - czar ten ma randomową szansę niepowodzenia i w pewnych sytuacjach nie działa nawet gdy ofiara się nie porusza.

Nie wiem, czy wszyscy gracze o tym wiedzą, ale w grze jest pewien haczyk pomocniczy (od G2 NK już).
Mianowicie, jeśli uczymy się wyrobu jakiejś runy, to skrypt rzuca koło ratunkowe w postaci insertu potrzebnego zwoju w asortymencie handlowym grupy handlarzy, a mianowicie
Gorax
Isgaroth
Engor
Orlan
Cronos (tylko w Jarkendarze)
u wszystkich po 1 sztuce
Ma to zapobiec sytuacji, że gracz wykupił dany zwój w grze i nie ma możliwości zrobić teraz runy z tego powodu.

Czemu o tym wspominam?
Grając Mrocznym Wojownikiem/Magiem być może zachodzi wówczas taka sytuacja, że np u Orlana i pozostałych w pewnym momencie tworzą się zwoje Mrocznych, które są w normalnym handlu niedostępne i ma je tylko Imperanon.

Czy ktoś się z tym zetknął u wymienionych handlarzy?

Ogólnie w następnej wersji 1.4 Orlan i Engor z tego towarzystwa tak czy inaczej na pewno wypadną.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#83
Witam, chciałbym się tylko zapytać, czy z szponu Beliara można zrobić jakąś inną rune niż Szał Beliara (chyba),
czy to jedyny czar możliwy do uzyskania? Jeśli da się jeszcze coś innego, to chętnie się dowiem co i jak :)
(Gram Magiem Wody)
Odpowiedz
#84
Nie, nie można.
Jest to jedyna runa ze Szponu Beliara, ulepszana stopniowo.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#85
No, muszę przyznać, że kombinacja Starzenie + Korzeń spisuje się jak na razie wybornie.
Odpowiedz
#86
no ktoś już pisał w podobnym tonie
oczywiście taka kombinacja jest dla dzieciaków za trudna popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#87
Tylko trochę się zastanawiam w takim wypadku na czym polega atut Kradzieży Energii względem Starzenia właśnie, bo o ile się nie mylę, ten pierwszy działa tylko na ludzi, a 'techniczne' wymagania są zbliżone.
Odpowiedz
#88
Kradzież Energii przenosi utraconą przez przeciwnika HP na bohatera, a Starzenie nie
ponadto Starzenie osłabia też o połowę statystyki obronne a Kradzież Energii nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#89
Witam, nauczyłem się u Tarana wytwarzać rune Zniszczenie orzywieńca do której potrzebuje klasycznie runy, zwoju i składników (w tym przypadku wody święconej), ale gdy próbuje wytworzyć runę przy stole runicznym to wyskakuje po prostu "za mało składników".
To bug czy czegoś nie wiem?
Odpowiedz
#90
brakuje ci serca maga szkieleta

faktem jest, że w rubryce o składnikach run brak o tym info
B_LogEntry(TOPIC_TalentRunes,"Runa 'ZNISZCZENIE OŻYWIEŃCA'´: 1 woda święcona."); i zostanie to poprawione
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości