Magia i Runy
#91
Dawno tu nie zaglądałem ale teraz to mam zagłostkę bo nie widzę runy teleportacyjnej na beczce w górniczej dolinie można ją znaleźć gdzie indziej jakieś wskazówki jak ją zdobyć?
Odpowiedz
#92
Ja chciałem tutaj zapytać o runy leczenia
Magowie ognia zawsze mieli, teraz w księgach nie ma.
W NK runę leczenia średnich lub ciężkich ran można było znaleźć w Jarkendarze w kopalnii pełnej pełzaczy.
Należało tam stoczyć walkę z 1 lub 2 Pełzaczami Wojownikami.

A jak to wygląda w Przeznaczeniu?
Odpowiedz
#93
Run leczenia uczy tylko Taran, a znaleźć żadnej gotowej nie można.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#94
Mozna kupic
Odpowiedz
#95
Runę leczenia?
Niby u kogo?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#96
U takiego jednego, co go z klątwy ratujemy Troll
Odpowiedz
#97
Stety-Niestety to prawda.
Usunę tę możliwość.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#98
Szkoda Smutny :/

Moglem nie mowic Lol
Odpowiedz
#99
Taran?
Co to za kolo?
Odpowiedz
Znajdziesz go w GD, w Leśnym Obozie.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(14.07.2017, 12:58:11)SparrowJacek napisał(a): Mój wojownik mroczny będzie używał wszystkiego, broni, łuków i magii by poradzić sobie z wrogami. Z zaklęć 1 poziomu powiem wam, ze doskonały jest korzeń, walka z jego pomocą jest wielkim ułatwieniem.
 Jeśli o magię chodzi to ja osobiście podczas rozgrywki Mrocznym Wojownikiem za bardzo z niej nie korzystałem. Z run korzystałem ze starzenia, leczenia oraz tworzenia golema - ten ostatni czar to już mega ułatwienie w rozgrywce. Starzenie przydawało się do walki z pojedynczymi silnymi wrogami, fajny jest efekt paraliżu na oponencie, dzięki czemu jakiś zagubiony ork-elita nie stanowi problemu. Wystarczy tylko skradanie :>
Zrobiłem sobie też runę zniszczenia ożywieńców, ale jak się okazało nie sprawdziła się kompletnie. Wymaga zbyt dużo many, przez co nie nadawała się na hordy umarlaków i wolałem korzystać ze zwojów, których generalnie nie brakuje
Odpowiedz
Starzenie idzie na następny ogień, jeśli chodzi o testowanie efektów zaklęć mrocznych. Nie mam niestety póki co PN żeby wszystko sprawdzić, a potem sadze, ze taka krwawa ofiara np się juz nie sprawdzi. Ale na tyle prosto się gra z moim buildem, ze kradzież energii, czy przyzwanie zebacza z wielka chęcią nawet dla klimatu wyprobuje. Zniszczenie ozywienca odpada, luk wygnania jest dużo bardziej poreczny.

Mam wielką rozkminę. Czy patch 1.2 spowodował duże zmiany w magii mrocznych? Wyczytałem gdzieś na forum, że starzenie działa tylko gdy postać nie biegnie w naszą stronę, więc fajnie się skradać do tego zaklęcia. Tymczasem biegam po GD i gdy widzę orka elitę na mnie szarżującego to mogę zaklęcie rzucić. Spowalnia go i powoduje, że ma mało obrony, ale jak dostanie raz z łuku to znów może biegać, choć pancerz dalej ma osłabiony.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(18.07.2017, 17:07:14)SparrowJacek napisał(a): Czy patch 1.2 spowodował duże zmiany w magii mrocznych?
nie bardzo wiem o jakim patchu mówisz, bo takiego nigdy nie było

uwagi o skradaniu odnosiły się do zaklęcia Kradzież Energii a nie do Starzenia
Starzenie spowalnia z dystansu 1000 klików istotę śmiertelna do chodu oraz zabiera 50% siły i 50% HP i nie ma nic wspólnego z osłabieniem pancerza
orkowie nie mają pancerza w rozumieniu oddzielnego itema a tylko zesstwa atrybutów obronnych wyrażonych tak dla wszystkich zwierząt i potworów
czar jest o tyle dobry, że pozwala powstrzymać szarżującego orka i działa na istotę w ruchu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
U mnie Starzenie powodowało całkowity paraliż celu, po zaczarowaniu można było bić wroga aż do ubicia dlatego drapię się po głowie czytając wasze wyjaśnienia co do opisu tego czaru
Odpowiedz
Niech będzie, wersja 1.2 a nie patch, dla mnie ważny jest numerek.

Aaaa, dobra, czytałem to dobre 2 tygodnie temu i musiało mi się pomieszać. A pancerz czasem ciężko odróżnić od HP.

Zaklęcie jest bardzo potężne, taki mroczny odpowiednik bryły lodu, podoba mi się to! Z resztą, póki co mam 2 zaklęcia mrocznych i oba wykorzystuję w pewnych sytuacjach nawet pomimo tego, że mam ponad 400dmg z łuku. Kradzież energii też będę pewnie testował za jakiś czas, jak tylko pojawi się odpowiednia ilość PN. A w ogóle bardzo ciekawi mnie jak będzie sprawdzało się zaklęcie rój - jest ono za 7PN czyli zdecydowanie najwięcej ze wszystkich z 2 kręgu, mam nadzieję więc, że i dla niego znajdę jakieś ciekawe zastosowania.

Tak jak późniejsze zaklęcia mrocznych zapewne będą już bardziej... typowe - zadaj obrażenia, lub przyzwij potforka, tak te z niższych kręgów zdają się być innowacyjne i można z ich pomocą komponować ciekawe taktyki na przeciwników. Duży plus za to dla mrocznego. No i nie wiem kto robił te grafiki, ale tak jak zwoje mroczne niektóre się wyróżniają BARDZO od innych(a niektóre nie) i nie jestem w stanie powiedzieć, czy to mi odpowiada czy nie, tak runy z czerwonymi symbolami dodają jeszcze trochę smaku do tej gildii.

Klimek - jeśli podkradam się do potforka i nie widzi mnie, to jest całkowicie sparaliżowany, gdy jednak biegnie już na mnie, to tylko spowalnia. Testowane jedynie na orkach chwilowo. (nie mogę edytować poprzedniego posta)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości