Magia i Runy
Na runy nałożyłem w swoim czasie FX-y.
Runy Mrocznych - czerwone, Wody - niebieskie, Ognia - żółte a inne - ze specjalną poświatą.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Poza samą grafiką to też się wyróżnia, dobra sprawa dzięki czemu nawet bez podpisów z wersji 1.4 można było mniej więcej wywnioskować z czym ma się kontakt. Ale nawet teraz jest ok, mała rzecz(chyba) a cieszy oko.

W ogóle dopiero teraz grając mrocznym dowiedziałem się, że mogę nauczyć się też neutralnej magii! Dobra opcja, z pewnością skorzystam jak tylko wypełnię odpowiednie zadanie.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Chodzi ci o magię neutralną, której można się nauczyć w Leśnym Obozie? Jeśli tak, to potwierdzam, są tam bardzo fajne czary zwłaszcza leczenia, a przyzwanie golema sprawia, że czyszczenie mapy jest zdecydowanie za proste. Faja
Odpowiedz
Witam, mam pytanie dotyczące lodowych golemów.
Nie mogę ich zatłuc żadną bronią(używam arbitra jako miecza i inkwizytora jako buławy), czary ogniste nie daja rezultatu. Chciałbym je ubić, gdyż nie daje rady zebrać czwartego chromanimu
Odpowiedz
Zwykłą bronią to niezbyt poszalejesz. Nie masz może szponu lub takiej innej zabawki z błyskawicami? Najłatwiejszy sposób. Dawno nie grałem i nie pamiętam co jeszcze na nich działa.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(01.08.2017, 07:36:59)Dinozaur7 napisał(a): czary ogniste nie daja rezultatu.
nieprawda, chyba że wersja jest starsza niż 1.4

obecnie jest protection[PROT_MAGIC] = 25;
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Niestety 1.3, sprzed pół roku, wróciłem do gry po przerwie(studia+praca), próbowałem ognistą strzałą, dużą kulą ognia, burzami ognistymi, demonem. Pioruny chyba wszystkie wykorzystałem, gram najemnikiem. Szpon wrzucił Saturas.
Odpowiedz
przemień się w ognistego jaszczura wobec tego i Wiktoria będzie twoja :> ^0^
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zwoje przemany wszystkie też zdążyłem zużyć, zostały mi w zwoje chrząszcza, wilka ścierwojada i zębacza. Tchnienie śmierci raczej nic nie zdziała, pięść wichru czy bryła lodu to samo.
Odpowiedz
Eee u mnie dużą kula ognia w wersji 1.02 bodajże zabierała ponad 1/2 życia takiemu. A wątpie Ze potem były wzmacniane. Szpon Beliara jest najlepszy na wszystkie golemy.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
(01.08.2017, 12:17:16)terek napisał(a): Zwoje przemany wszystkie też zdążyłem zużyć, zostały mi w zwoje chrząszcza, wilka ścierwojada i zębacza. Tchnienie śmierci raczej nic nie zdziała, pięść wichru czy bryła lodu to samo.
w takim razie pozostaje spryt... odciągnij golema, zatocz kółeczko i świńskim truchtem zdobędziesz książeczkę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Hmm, zainstalowałem drugiego gothica z systempackami resztą, rozpocząłem nową gre, insertowalem golema i zabilem go kulami ognia... wydaje mi sie, że to jakiś błąd, zwłaszcza, że znalazłem jeszcze pare małych błyskawic i one też nic nie biją... chromanin zdobyłem zajmując golema szkieletem, ale szkoda mi całego expa...
Odpowiedz
jaśniej proszę - jaki błąd, jak wersja, bo tak nigdy nie dojdziemy do niczego
jakiego drugiego Goithica zainstalowałeś?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zainstalowałem na osobnym dysku drugi raz gothica 2 nk z systempackiem i fixami i na to przeznaczenie i tam lodowe golemy da się zabić
Na moim zapisie gdzie mam 90godzin lodowe golemy nie otrzymują obrażeń w żaden sposób(próbowałem czarami ognia, wody, małą błyskawicą; wersja przeznaczenia to 1.3, jak wyżej pisałem miałem przerwę, a chciałem dokończyć grę) wydaje mi się że golemy są "nieśmiertelne" w wyniku jakiegoś błędu, alea mogę się mylić. Z góry dzięki za poświęcony czas
Odpowiedz
(01.08.2017, 16:30:21)terek napisał(a): Zainstalowałem na osobnym dysku drugi raz gothica 2 nk z systempackiem i fixami i na to przeznaczenie i tam lodowe golemy da się zabić
ale już to zostało dawno wyjaśnione
w wersji 1.3 można było zabić Lodowe golemy w opcji czaru tylko obrażeniami od ognia
kula ognia i podobne czary Magii Ognia nie zadaja obrażeń od ognia tylko skryptowo od magii więc sa nieskuteczne

co do instalacji G2 NK - próbowałeś na G2 NK zabijać Golemy Lodowe Kulą ognia i było to możliwe?
no co w tym dziwnego skoro parametry Lodowych Golemów w G2 NK mają się nijak do parametrów Lodowych Golemów z Przeznaczenia
nigdy nie rób takich porównań sprawdzających, bo nie mają po prostu skryptowo sensu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości