Magia i Runy
#1
Widze ze uczysz sie run mrocznego zakonu, przydatne w walce? Jak masz chwile to naskrob cos o nich, ja wlasnie wskoczylem na drugi krag ale brak pn na runy
Odpowiedz
#2
Krwawa ofiara to taka kula ognia, ale działa tylko na ludzi.
Korzeń to stun na 20 sekund ale wystarczy atak i się przerywa.
Przywołania to wiesz.
Wyssanie energii też tylko na ludzi działa, leczy cię kosztem ich życia i trwa 9 sekund.
Zaś rój to też taka kula ognia ale działa na wszystko i ma większe obrażenia niż krwawa ofiara.
Nie wiem jak to jest ze Starzeniem.
A Strach to nie warto się uczyć bo potem znajdziesz runę i tak.
Odpowiedz
#3
Wnioskuję ze rój to jedyny przydatny czar na tym etapie zgadza się. ?
Odpowiedz
#4
Mylisz się, naucz się - przekonasz się.
Odpowiedz
#5
Dzięki. A runy zniszczenie ożywieńca uczyłeś się marnując 10PN, czy znalazłeś gdzieś taką, bo szczerze mówiąc liczyłem, że taką znajdę. Liczyłem, że Łowcy Nieumarłych mi taką sprezentują, ale chyba w III rozdziale mam już zakończoną ich linię zadaniową.
Odpowiedz
#6
Trzeba się uczyć. Ale tak czy siak się przyda :>
Odpowiedz
#7
Czy czary są jakoś pozmieniane względem global moda? Mam na myśli czary przypisane do poszczególnych szkół magi.
Odpowiedz
#8
nie, układ jest ten sam
magia elektryczności jest przypisana oczywiście do Wody

pozostał też nasz Taran i jego sztuka Magii Neutralnej

natomiast zniknęły z zenów rozmieszczone tam Runy i teraz będzie nieco trudniej
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#9
Jakieś tam runy da się chyba jednak dalej znaleźć, bo pamiętam, że coś tam miałem. Choć fakt, jest ich bardzo mało.
Odpowiedz
#10
kilka jest , w tym questowe owszem

natomiast definitywnie usunięta została runa Zmniejszenie Potwora..... tylko zwoje , tylko zwoje.....
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#11
Czar "Starzenie" robi coś oprócz tego, że spowalnia przeciwnika?
Odpowiedz
#12
można jakoś zwiększyć dmg podpalenia ?
Odpowiedz
#13
Dodatkowo chciałem się zapytać o wrażenie innych graczy, którzy używają mrocznej magii (nie wiem jak to jest z innymi magami), ale koszty many są dość kosmiczne, Krwawa ofiara - nasz pierwszy dps - 25 many za 50 obrażeń, "korzenie" 50 many (choć rozumiem, 20s nieuruchomienia), ale jak na pierwszy krąg jest dość kosmicznie ze względu, że na początku może ma się z max 60 many. W G2:NK z tego co pamiętam za ognista strzała kosztowała nas zaledwie 5 many za 30 obrażeń, z 25 many wyszło by 150 obrażeń.
Odpowiedz
#14
Dla mnie jest ok.
Skoro masz 60 many to jestes wojownikiem zapewne.
A wojownik nie moze uzywac bardzo czarow, czyz nie?
Chyba, ze ladujesz w mane (mag) to walczysz za jej pomocą.
Odpowiedz
#15
Mam 60 many będąc magiem, wydawając punkty tylko w manę. Mam 14lvl.
Przepraszam za double post, ale jakoś nie znalazłem opcji "edytuj".

Teraz odkryłem, że Krwawa Ofiara nawet nie działa na potwory, więc na razie jestem w przysłowiowej dupie, gdyż nie mogę walczyć za pomocą tej magii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości