Magia i Runy
#16
Mam takie pytanie - runy "Kula Ognia" może użyć Mroczny Mag? Tak z czystej ciekawości.

Ps. Magia Elektryczności = Magia Beliara.
Pomogłem? Dzięki punktom reputacji dziękujesz mi za to OK.
Odpowiedz
#17
(08.08.2016, 11:41:10)XaroN napisał(a): Mam 60 many będąc magiem, wydawając punkty tylko w manę. Mam 14lvl.
Przepraszam za double post, ale jakoś nie znalazłem opcji "edytuj".
Dziwne bo majac 14lvl powinienes miec 140PN, 10PN =5mana
Czyli z samych PN powienienes miec 70many+10 podstawy.
Ja gram wojem i mam 10 poziom. Na samym jedzeniu wbilem 30many.
Odpowiedz
#18
(08.08.2016, 13:15:12)Gepsiu napisał(a):
(08.08.2016, 11:41:10)XaroN napisał(a): Mam 60 many będąc magiem, wydawając punkty tylko w manę. Mam 14lvl.
Przepraszam za double post, ale jakoś nie znalazłem opcji "edytuj".
Dziwne bo majac 14lvl powinienes miec 140PN, 10PN =5mana
Czyli z samych PN powienienes miec 70many+10 podstawy.
Ja gram wojem i mam 10 poziom. Na samym jedzeniu wbilem 30many.
Czepiasz się nie widząc Save gry.. może wydal na 2h żeby kosturem bić.. może nauczył się skórowania itd a może kradzieży..

a co do twojego pytania krwawa ofiara działa na 100% na moby kradzież życia nie działa, co do bicia sama magia czarno to widzę :) chociaż 1x rozdział czyszczę z gorem idź na farmę akila pobij tych 2 najemników zabierz mściwa stal potem weź z magazynu skórzany pancerz daj to gorowi i luraj moby uciekając gor ci wszystko zabije ( nie liczac troli itd xD)
Odpowiedz
#19
Tak jak @up, nie wydawałem 100% PN na manę, jakoś trzeba sobie radzić na początku, skórowanie, wyrywanie serca, włamywanie, wytwarzanie runy i wiele innych też kosztują PN.

marcink2, właśnie tak zrobiłem, na wyspie Khorinis jest totalna pustka, zostawiłem jedynie Wojowników Cienia w jaskini przed słonecznym kręgiem oraz watahą wargów wraz z orkiem w lesie obok wieży Jacka, tak już wybiłem wszelką zwierzynę.
Co do trolli, wystarczy zachodzić go z tyłu, jako ogromna wielka bestia zanim się obróci zdołamy mu zadać 2 hity - i tak aż zabijemy trolla.
Zabawne było zabicie tym sposobem Czarnego Trolla za pomocą Łapacza chrząszczy ^^, bez Gora i jego krytyków by się nie udało.

Spróbuję użyć na kogoś innego niż gobliny Krwawej ofiary, może zadziała, aczkolwiek na gobliny nie działa ten czar na 100%, chyba, że mam coś zbugowane.
Odpowiedz
#20
potrzebuję na szybkiego pomocy... proszę o namiary,gdzie lub u kogo uzyskam zwój Zmniejszenie potwora ??? jestem z IV roz. Thx!
Odpowiedz
#21
kogo chcesz zmniejszyć? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
(09.08.2016, 20:02:33)Memorius napisał(a): kogo chcesz zmniejszyć? Relaks

Pewnie owce lub warga ( lub smoka, ale wątpię) xD
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#23
Z tego co pamiętam to Mroczny Mag ma genialny czar "Starzenie" moim osobistym zdaniem jeden z najlepszych w grze, dodajesz do tego jakąś broń 1-2h na dobijanie delikwentów i możesz bez problemów kosić Elity w liczbie 3-4 na raz.
Odpowiedz
#24
A cóż ten czar takiego robi? Testowałem go tylko na ludzi z skutkiem zadanych 1-5 obrażeń + spowolnienie.
Odpowiedz
#25
Ile czystych run ma na sprzedaż Cronos w R3?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#26
czyżby zabrakło?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#27
(30.08.2016, 00:43:28)Memorius napisał(a): czyżby zabrakło?

Jeszcze nie, ale może zabraknąć więc bez tej informacji musiałbym się wstrzymać z nowymi runami.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#28
kupisz u kogoś innego, np u Goraxa albo Tarana
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#29
No dobra.To mam jeszcze jedno pytanie.Czy jest runa Snu,a jak jest to do których magów jest przypisana?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#30
na pewnie do żadnej Magii Żywiołów
pograsz i coś zrobisz dla pewnego gościa to sam się przekonasz
natomiast nie ma runy Niepamięć jako ogólnie unlore i nielogicznej dla Gothic
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości