Magia i Runy
#31
Runę Masowego Snu ma Demetrius, w Światyni Śniącego.
Odpowiedz
#32
nie, Demetrius nie ma takiej runy ma ją demon Somnus
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Czy jest możliwość zrobienia tak,że towarzysze i moje przyzwane bestie nie atakują się nawzajem?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#34
nie,to za głęboka ingerencja w pewne pliki nadrzędne
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
można gdzieś zobaczyc liste run dla poszczególnych gildii magów oraz neutralne ?
Odpowiedz
#36
No u kupców są dostępne.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#37
nie, jemu chodzi o coś innego

tak można - w Vademecum ale ono nie jest przeznaczone dla graczy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
bo odkad musialem wlaczyc marvina zeby naprawic sobie zadanie z gorem to jakos odechcialo mi sie grac przez wlaczenie konsoli, bo wiem czym wlasnie sie konczy uruchomienie marvina i zdecydowalem sie od nowa zagrac na przeinstalowanym gothicu tylko ze tym razem bym magiem zagral, tylko zastanawiam sie ktorym magiem bo kazdy z nich ciekawy jest no i zdecydowac chcialem poprzez zobaczenie jakie runy oferują
Odpowiedz
#39
zagrasz trzy razy to wszystko poznasz xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
a no pewnie tak by bylo hehe
Odpowiedz
#41
Wiem, że podobne pytanie padło na pierwszej stronie ale odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje więc pozwolę sobie powtórzyć.
Użyłem kilka razy zwoju kula ognia/ognista strzała i powiem wam,że zwykłego goblina jakoś na 2-3 ogniste strzały zabijam a chciałbym zostać magiem ognia . Czy w przyszłości wraz ze wzrostem poziomu lub many dmg ze skilli wzrasta czy jest to jakoś inaczej rozwiązane bo w takim razie granie magiem jest istnym bezsensem skoro potki na manę są ograniczone a czary tak słabe. Prosiłbym w miarę o brak hejtingu bo nie jestem weteranem który przeszedł gothica 25 razy tylko zwykłym graczem który przeszedł go kilka razy :>
Odpowiedz
#42
dyskusja na ten temat właśnie się toczy w temacie "Dyskusja i wrażenia"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#43
czy runa "przyzwanie stada" jest tu ogólno dostępna jak w globalu czy tu tylko u maga wody można miec?
Odpowiedz
#44
Jest dostępna tylko dla Maga Wody.
Runy "leżące" w zenach zostały w zdecydowanej większości usunięte.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#45
Jako iż w temacie "Dyskusja i wrażenia" drodzy gracze zastanawiają się nad potęgą czarów ognia oraz możliwościami Maga owego żywiołu przedstawiam Wam małą rozpiskę:

Krąg 1:
- Światło: do znalezienia w czasie naszej wędrówki; przydatne w lokacjach, gdzie atakują nas potwory i pochodnia nie wypełnia swojego zadania,
- Ognista Strzała: wydatek 10 punktów many przy obrażeniach od ognia równych 50 - otrzymujemy pod koniec rozdziału pierwszego, jeżeli ktoś gra pierwszy raz Magiem Ognia, to może się przez chwilę pobawić, ale później już tej runy nie użyje.

Krąg 2:
- Kula Ognia: wydatek 20 punktów many przy obrażeniach równych 100 - przydatna, gdy chcemy zredukować liczbę osobników w stadzie słabego typu,
- Spuchnięcie: wydatek 10 punktów many przy obrażeniach równych 5 - dar za wykonanie pewnego zadania w wyższym etapie gry, jedna z najlepszych run do walki z pojedynczymi NPC'tami ze względu na efekt, jaki nakłada na przeciwnika.

Krąg 3:
- Mała Burza Ognista: wydatek 35 punktów many przy obrażeniach równych 150 - ze względu na efekt rozprysku można używać na stadach średniego typu, przy czym orkowie, poszukiwacze, smocze zębacze, wargi i inne stworzenia trzeciego rozdziału wymagają takiego nakładu many, że lepiej próbować zwojów lodu oraz broni,
- Strach: do znalezienia w czasie naszej wędrówki - istoty Beliara niczego się nie boją,
- Masowy Sen, Stworzenie Strażnika: powiązane z wykonywanymi przez nas zadaniami, strażnik szybko ginie w większości starć - dobry na bestie średniego typu.

Pozostaje jeszcze magia neutralna, a od czwartego rozdziału ze względu na wyposażenie, jakie zdobywamy nie musimy się już martwić o siłę czarów, ponieważ legendarny miecz sieka naszych przeciwników aż miło, a możemy go używać, jeśli wykorzystaliśmy dostępne bonusy i to bez rozwijania siły za pomocą punktów nauki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości