Nauczyciele
Już mi się udało znaleźć samemu. Quentin uczy do 150. Ale dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
Ooo czyli jednak warto zapłacić mu za naukę, a ja nigdy tego nie robiłem bo nie przepadałem za gościem :>
Odpowiedz
Hej. Jeżeli się nie mylę, to w związku jakimś wątku pobocznym z Przeznaczenia, Constantino zniknie/stanie mi się wrogi. Pytanie - czy w trzecim rozdziale będzie nadal możliwość nauczenia się u niego (lub u kogokolwiek innego) jak przyrządzać Eliksir Siły? Bo nie wiem czy grindować w drugim rozdziale tak długo aż będę się mógł nauczyć eliksiru siły u Constantino?
Odpowiedz
Nikt inny tej mikstury nie uczy. Nie zdradzając fabuły- do 4 (włącznie) rozdziału jest szansa się u niego tej mikstury nauczyć.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Od jakiego momentu dokładnie Carl zaczyna uczyć kucia szpad? Jakie są warunki które do tego trzeba spełnić poza dołączeniem do gildii złodziei?

@Edit: Po oddaniu posążka Eddzie
Odpowiedz
No właśnie, tylko ten warunek jest wymagany, Gildia Złodziei nie ma tu z tym nic wspólnego
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Saturas może nas uczyć Kręgów Magii jak tylko zostaniemy nowicjuszem, i mówi przy tym "skoro już jesteś Magiem Wody...". To chyba błąd? Wersja 1.6
Odpowiedz
Przejrzałem skrypt 1.6.

Z niejasnej dla mnie przyczyny usunięty został warunek naukamagii = TRUE;  z dialogu "Jestem gotowy zostać Magiem Wody." decydujący o pojawieniu się dialogu "Czy teraz możesz mnie nauczyć magii Wody?"; tylko dla zaprzysiężonego maga Wody
mam nadzieję, że N1kX to wyjaśni
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli został taki błąd logiczny. Co prawda niezbyt rzutuje na rozgrywkę bo od momentu zostania nowicjuszem do przyjęcia w krąg magów wody potrzeba 15 minut na trzy proste zadanka ale mimo wszystko jest.
Odpowiedz
http://druzynaspolszczenia.pl/showthread...5#pid91505

Cytat:02.05.2019, 12:25

\Content\Story\Dialoge\DIA_KDW_1400_Addon_Saturas_NW.d
przeniósł zmienną odpowiedzialną za nauczanie kręgów magii, teraz saturas nauczy 1,2 kręgu magii nowicjusza wody, a nie tylko magika wody; dodał dialog warunkowy do DIA_Addon_Saturas_NW_HELLO2, teraz Saturas przypomni bohaterowi, jeśli nie pomógł Vatras i Nefariusowi (ma to na celu usunięcie pytania, dlaczego linia dialogu o wyznaczeniu maga nie pojawia się)
(перенес переменную, отвечающую за обучение кругам магии, теперь сатурас обучит 1,2 кругу магии послушника Воды, а не только мага Воды; добавил в DIA_Addon_Saturas_NW_HELLO2 диалог с условием, теперь Сатурас напомнит герою, если он не помог Ватрасу и Нефариусу (это чтобы убрать вопрос, почему не появляется строчка диалога о назначении магом воды))
Odpowiedz
no i wyszło źle, nie wiem jak to przeszło, skoro przy 1.5 i wcześniejszych wersjach twardo było ustalone, ze warunek musi dotyczyć tylko Maga Wody, jak w dialogu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości