Nauczyciele
Umiem używać opcji szukaj na forum. Po co mam pisać oytanie, które się powtarzało?
Odpowiedz
Mniej czytania więcej grania, bo zgłupiejesz. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ale będzie mnie potem uczyć? W Jastrzebi mam iść do Cassi w sprawie zabicia Wambo a w kulcie mam znaleźć ich miejsce spotkania. Jest ta opcja przede mną?
Odpowiedz
Ta opcja nie ma nic wspólnego ani z Jastrzębiami, ani ze Złodziejami. Wynika z innego, równoległego wątku.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No to wspomniałem o kulcie, bo było połączone z nią. Przecież dawała mi informacje o tym liście. Więc jest to powiązane z kultem? I czy odblokuje to w pierwszym rozdziale robiąc wszystkie questy poboczne?
Odpowiedz
Tak, w pierwszym.
Jednak nie rozumiem jednej rzeczy.
Grasz Czarnym Jastrzębiem a upierasz się przy kradzieży kieszonkowej.
Jak chciałeś mieć serię finezyjnych kradzieży w kilku liniach zadaniowych specjalnych to trzeba było dołączyć do Złodziei.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
I czy ktoś uczy punktów trafień? Vatras, Wulfgar, Daron nie, o nich myślałem jako pierwszy. A w sumie to u wielu npc byłem i u nikogo nie widziałem.
Odpowiedz
Uczy Netbek od R2
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Memorius, znalazłem jej martwe ciało wlasnie. Martwa mnie cosik nie nauczy. Teraz zastanawiam się czy jest jakiś motyw , ze zostanie wskrzeszona czy może zostawić Kult i robić inne poboczne(ale coś ich już praktycznie nie mam) czy jednak Kult?
Odpowiedz
Lucy uczy nas kradzieży kieszonkowej podczas części zadania "Zbrodnia i Kara" w momencie gdy wymusza na nas wymianę Krwawych Pucharów za jej pierścień. Jeśli wtedy się nie nauczyłeś, a jesteś Jastrzębiem, to kradzieży kieszonkowej nauczysz się dopiero w Jarkendarze.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Ale przecież ja zrobiłem zbrodnię i karę, w pewnym momencie jak mam spotkać się w jaskini z kultem, oba zadania, kultu i zbrodni mnie prowadzą do tego miejsca. A w tej jaskini ona jest martwa. Nie miałem nic o żadnych pierścieniu podczas wykonywania zadania a już je zrobiłem. o_o
Odpowiedz
Bo zapewne zrobiłeś zadanie Zbrodnia i Kara z opcji rozmowy z Andre, czyli pierścień Kiranora nie był do niczego potrzebny i Lucy nie chciała Krwawych Kielichów
teraz szukaj nauczyciela wśród Piratów
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Hej!
U kogo mogę się nauczyć wytwarzania strzał będąc Myśliwym?
Odpowiedz
U nikogo.
Trzeba je kupić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Więc tylko Najemnik może wytwarzać strzały?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości