Nauczyciele
#61
Jak Myxir będzie w mieście, to już odpada opcja z nauką języków?
Odpowiedz
#62
tak
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#63
Czy przed rozdziałem VI (Wtedy Vatras może uczyć) jest jakaś postać, która uczy warzenia mikstur siły? Poza Constantinem gdy jesteśmy jego czeladnikiem.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#64
Mikstury Siły uczy Constantino, także gdy nie jesteśmy jego czeladnikiem. Wymóg jest taki, że musimy nauczyć się u warzyć jakąkolwiek miksturę u kogoś innego.
Odpowiedz
#65
Wypadło mi z głowy, że jak Myxir idzie do miasta to już nie uczy języka budowniczych. Jest jakiś sposób żeby nauczyć się języka uczonych?
Odpowiedz
#66
Nie nie ma już w tym momencie takiej opcji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#67
(13.08.2016, 11:06:02)Memorius napisał(a): Nie nie ma już w tym momencie takiej opcji.

Tak wiem, że to moje niedopilnowanie... Z pewnością nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ale też inni gracze. Nie ukrywam, że jest to jednak trochę problematyczne, ponieważ uzbierałem sporo kamiennych tabliczek trzeciego poziomu, a wychodzi na to, że nie będę mógł ich odczytać Smutny Otóż czy Szanowni twórcy modyfikacji "Przeznaczenie" (która jest z pewnością jedna z lepszych jaką grałem) mogliby przemyśleć opcję, która pozwała by uczyć się tego języka nawet wtedy kiedy Myxir jest w mieście obok Vatrasa i wprowadzić ją przy najbliższej patchu? Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
#68
zgodnie z logiką gry bezimienny po jarkendarze nie potrzebuje tego języka używać w żadnej sytuacji.To, że się nie nauczyłeś wcześniej to już jedynie twój problem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#69
Napiszę tutaj gdyż nie znajduje bardziej adekwatnego tematu mam problem mianowicie po tym jak myxir wraca do khorinis ani on ani eremita nie jest w stanie nauczyć mnie języka kapłanów niestety nie nauczyłem się go wcześniej (mój błąd) czy jest ktoś od kogo można się go nauczyć oprócz tych dwóch npc/ sposób aby nauczyć się go w późniejszym etapie?
Odpowiedz
#70
Nie, już nie spotkasz nauczyciela.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#71
Kto uczył akrobatyki?
Odpowiedz
#72
Gdzie, w Gothic 1? Buster.
Odpowiedz
#73
Czy można u kogoś zwiększyć mane przed dołączeniem do gildii? I czy kosztuje ona 10PN za 5 many?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#74
U Barthosa z Laran w obozie myśliwych w DP.
Odpowiedz
#75
Kto nauczą wycinania języków?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości