Nauczyciele
No nie wiem czy takowy istnieje.Dlatego się właśnie często zapisuje by być przygotowanym na takie sytuacje
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Nawet gdyby był to takich rzeczy nie ujawniamy i nie podajemy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Kto uczy robienia strzał wygnania?
Odpowiedz
Wystarczy znajomość przepisu, plus umiejętność kowalstwa - podstawy, plus komponenty, czyli stal i woda święcona.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy poza Constantino ktoś nauczy myśliwego ważenia eliksiru siły w rozdziałach 1-5?
Odpowiedz
Niet.
Odpowiedz
Obawiam się że nie, eliksiru siły oprócz Constantino uczy chyba tylko Vatras na Irdorath.
Odpowiedz
Tak, Vatras na DI uczy wszystkich Mikstur jakich można się nauczyć w grze.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ale to chyba nie jest wielki problem? Nie trzeba byc czeladnikiem Constantino aby nas uczyl. No chyba ze juz za pozno aby go o to prosic... ;)
Odpowiedz
Czy chcą zostać Adeptem/wojownikiem mrocznego zakonu będę miał możliwość warzenia mikstur siły, lub kto może bez gildii(R1) mnie tego nauczyć, ponieważ nie wiem czy mam jeść smocze korzenie czy jeszcze je zostawić? Pozdrawiam :D
Odpowiedz
Constantino powinien nauczyć, ale musisz się zaznajomić z alchemią u kogo innego.
Odpowiedz
Czy tylko mi się wydaję że jak na +2 do siły z owej miksturki jest to bez sensu ponieważ nauczyć się podstaw to koszt 3PN + 20PN = 23PN a to około 11 pkt siły + smocze korzenie +1 no i trzeba miec jeszcze szczaw królewski Smutny to chyba mniej opłacalne niżeli wymiana PN na siłę i zjadanie korzeni? czy jest to warte do nauczenia się ?
Odpowiedz
(23.12.2016, 18:53:46)ChudyBaited napisał(a): Czy tylko mi się wydaję
tak, tylko tobie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#Jezyk budowniczych

Wiem z gory moja wina, ale nie nauczylem sie jezyka kaplanow i teraz jestem w 4 rozdziale i pytanie moje brzmi idzie sie nauczyc jeszcze tego jezyka? Myxir mnie olewa i ma tylko jedna kwestie dialogowa o pozostaniu w miesicie a Eremita tez cisza bo on uczy chyba tylko do 2 poziomu. Dziekuje za odpowiedz i licze po cichu ze jeszcze uda sie mi go nauczyc.
Odpowiedz
Po przeprowadzce Myxira do miasta nie ma już możliwości nauki języków budowniczych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości