Nauczyciele
#16
Niestety nie.
Też akurat nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Myxir nie uczy już w Khorinis.
Odpowiedz
#17
Niby po co ma uczyć w Khorinis.
Zadanie w Jarkendarze zostało wykonane.
Tam wystarczy dwa poziomy.
Dobry gracz uczy się języków gdy w poczatkowej fazie poziomy lecą szybko i wydaje te 30 PN na poziom trzeci w R1 a potem tylko kosi bonusy z tabliczek lub trzyma je jesli woli ale z opcją przeczytania później
oczywiście tabliczki III warto zbierać bo można je sprzedać po 5 sz złota każda i dokupić rzepy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#18
Nie zgodzę się.
Ja chciałem się nauczyć czytania języków dużo później, ale dowiedziałem się, że po powrocie Myxira do Khorinis nie da się już posiąść tej umiejętności i byłem niejako zmuszony do tego, żeby się tego nauczyć wcześniej niż planowałem.
Tak czy siak jest to mało logiczne, że Myxir bez żadnej gadki po prostu przestaje nagle tego uczyć. Co z tego, że zadania w Jarkendarze zostało wykonane? Myxir siedzi i się nudzi w Khorinis, więc powinien jak najbardziej uczyć naszego bohatera zważając na to jak bardzo pomógł on Magom Wody.
Odpowiedz
#19
Cytat:i byłem niejako zmuszony do tego, żeby się tego nauczyć wcześniej niż planowałem.

no i na ile to zburzyło układ rozgrywki?
był krzyk że jest za łatwo to jest nieco trudniej i tyle
o, gdyby nie był wcale możliwości to rozumiem - tak być nie może
ta zmiana to jedna z cyklu nieco trudniej i stoi obok usunięcia śpiwora i pierścienia szybkości
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#20
Dobra, niech już będzie, że utrudnia to grę, bo tak rzeczywiście jest. Ale jako że nie ma żadnej informacji na temat tego, że Myxir nie będzie już uczył w Khorinis, to jest to kolosalna kara dla tych, którzy nie nauczyli się języków w Jarkendarze i którzy nie mięli zielonego pojęcia o tym, że później takiej możliwości mieć już nie będą.
Odpowiedz
#21
wie Pan, nie ma info o wielu innych rzeczach
gdyby były to co był z przyjemność/nieprzyjemność z niespodzianek?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
Hm, nauczy mnie ktoś broni 1H powyżej 60% w 2 rozdziale?
Odpowiedz
#23
Morgan
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#24
Kto uczy siły do najwyższej wartości Paladyna  i jaka to wartość?
Odpowiedz
#25
Erol i dla pladyna Ingmar
Odpowiedz
#26
Cytat:i jaka to wartość?

Erol 200
Ingmar 250
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#27
A mógłbym prosić na PW progi zmieniania się PN dla tego atrybutu po 90? Chciałbym sobie rozplanować pewne rzeczy. Niech to będzie podpowiedź którą mam z Dnia Dziecka  ;)
Odpowiedz
#28
Czyli po prostu dopóki masz mniej niż 90 bazowej siły (bez amuletów itp.), to jest 1 punkt siły za 2 punkty nauki, a jak masz 90 albo więcej bazowej to jest 1 punkt siły za 3 punkty nauki.
Odpowiedz
#29
I już się to nie zwiększa? To ci niespodzianka. Dota, u Najemników też do 250 uczą zręczności?
Odpowiedz
#30
nie może sie zanadto zwiększać bo skąd weźmiesz PN?
wies jak się ciężko wbija levele w R4- R5 ? BARDZO ciężko
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości