Nauczyciele
#31
Racja, widzę, że mozolnie wbija juz w okolicach 25+.
Odpowiedz
#32
Witam. Czy ktoś po za Dragomirem uczy strzelania z kuszy?
Odpowiedz
#33
Ruga
o ile jesteś w straży miejskiej
Odpowiedz
#34
Torwin, Ruga - pierwsze myśli moje
Odpowiedz
#35
W przypadku Torwina, trzeba należeć do myśliwych prawda?
Odpowiedz
#36
Ruga nie uczy bezgildyjnego i tylko Strażnika
Torwin tylko po wykonaniu zadania 'Stado wściekłych wilków'
Cytat:W przypadku Torwina, trzeba należeć do myśliwych prawda?

nie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Super, dzięki! Nie chciałem uczyć się u Dragomira bo ten wymaga zręczności nim się zgodzi na nauczanie.
Odpowiedz
#38
Czy, a jeśli tak to kto uczy nas wytwarzania unikatowych kusz? (Czy jest to Bosper? Pamiętam, że on uczył łuków, a aktualnie jestem czeladnikiem Harada i zastanawiałem się, czy będę miał okazję założyć jakąś własnoręcznie zrobioną kuszę.)
Odpowiedz
#39
Bosper uczył też kusz, nie wiem czy jest ktoś inny bo podczas gry jeszcze nie napotkałem ale wiem że Bosper na pewno uczyl :)
Odpowiedz
#40
Wytwarzania kusz uczy tylko Bosper.
Odpowiedz
#41
A ja mam pytanko. Kiedy Carl będzie mnie uczył wykuwania broni pod zręczność ?
Odpowiedz
#42
(02.08.2016, 16:33:37)jakub91 napisał(a): A ja mam pytanko. Kiedy Carl będzie mnie uczył wykuwania broni pod zręczność ?

 
Odpowiedz
#43
HI ! kto uczy kradzieży kiesz? Cassia jakiś pirat jeszcze ... ale mnie ciekawi kto jeszcze bo chciałbym w 1R a chyba pójdę do Jastrzębi a 2 czy w Gildji Zł lub u jastrzębi dostajemy jakieś poty na Zręczność lub kozackie amulety,pierścienie zr ? to dla mnie ważne gdyż idę pod zręczność a chciałbym zrobić dobry i tani w PL build.
Odpowiedz
#44
Kradzieży do pewnego czasu uczy jeszcze Lucy.
Odpowiedz
#45
Ile i kto uczy wycinania serca? Potrzebuję na questa dla mrocznych Język i ile to kosztuje bo już miałem rozplanowane kolejne 10 pn
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości