Nauczyciele
#46
Grom uczy wycinania serc
Odpowiedz
#47
Domyślałem sie ale ile pn?
Odpowiedz
#48
Możesz do niego pójść i zobaczyć. Cholera, nie pytajcie o wszystko, bo to traci sens...
Odpowiedz
#49
Wycinanie serc kosztuje 5PN.
Odpowiedz
#50
To może ty nie pytaj o wszystko? Cholera to nie jest strategia gdzie masz planować do przodu wszystko o 10h rozgrywki.
Powiedz. Wolisz wydać 10 PN nauki w jakiś tam atrybut czy wydać parę punktów i zrobić ważne zadanie? Jak to drugie to skończ z takimi dziwnymi postami......
Odpowiedz
#51
Chyba po to są te tematy żeby sie zapytać poprosić o pomoc Język jakbym miał na razie możliwość już dawno bym sprawdził a rozplanowany miałem tylko kolejny poizom -,-
Odpowiedz
#52
No ale sprawdzanie ile coś kosztuje PN to nie przesada? :>
Odpowiedz
#53
Kto może mnie nauczyć wyrobu zwykłych strzał? Pamiętam, że w Globalu był to Niclas jednak w Przeznaczeniu nie mam odpowiedniej opcji dialogowej?
Odpowiedz
#54
Nikt, ta umiejętność została definitywnie usunięta.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
Witam mam pytanie czy da sie uczyc jezyka budowniczych dalej gdy juz myxir jest w khorinis bo nie nauczylem sie jeszcze jezyka kaplanow a nie mam u niego opcji zwiazanej z nauka jezykow
Odpowiedz
#56
już nie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#57
nie, języka Kapłanów można się nauczyć od Myxira tylko w Jarkendarze
nikt inny też go już nie uczy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#58
Ehh no nic za dlugo odkladalem bylem pewny ze pozniej bede mogl sie go nauczyc :D
Odpowiedz
#59
misja w Jarkendarze skończona, Myxir zajmuje się innymi sprawami...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#60
(09.08.2016, 15:56:44)urbanix12 napisał(a): Witam mam pytanie czy da sie uczyc jezyka budowniczych dalej gdy juz myxir jest w khorinis bo nie nauczylem sie jeszcze jezyka kaplanow a nie mam u niego opcji zwiazanej z nauka jezykow

Ehh a już gdzieś o tym pisałem że trzeba się nauczyć zanim zakończy się wątek w Jarkendarze...
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości