Nauczyciele
Otwierania zamków.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to thorben uczy nas otwierania zamków jak oddamy mu 100 monet od gritty które zabralośmy i daliśmy później 200 sztuk złota
Odpowiedz
Oddałem Matteo Smutny
Odpowiedz
No to skopałeś sprawę. Innego nauczyciela nie znajdziesz.
Odpowiedz
To czy się odda hajsy Matteo czy Thorbenowi, to nie ma żadnego znaczenia. Warunkiem na uzyskanie możliwości nauki otwierania zamków u Thorbena jest skończony quest u Mattea, więc skoro go wykonałeś, to powinieneś mieć możliwośc nauki u Thorbena, tylko musisz mu pierwsze zabulić.
Odpowiedz
A warunkiem nie jest przypadkiem uzyskanie błogosławieństwa od Darona i Vatrasa na prośbę Thorbena? Wtedy uważa nas za dobrego człowieka i uczy nas otwierania zamów za 200zł.
Odpowiedz
W grze pada dialog "Spłaciłeś dług Gritty u Mattea, wygląda na to, że dobry z Ciebie człowiek.", więc wydaje mi się, że to od tego zależy.
Odpowiedz
Sprawdziłem, masz rację.
Można jeszcze oddać Thorbenowi 100 sztuk złota od Gritty i wtedy też nas będzie chciał uczyć jak mu dopłacimy kolejne 100zł.
Można też ukraść Lehmarowi księgę rachunkową i oddać ją Thorbenowi i wtedy też nas będzie uczył już za darmo.
Odpowiedz
Kto uczy wytwarzania zwykłych strzał i bełtów? Mam pustą opcję na kowadle, bo chyba przegapiłem gdzieś nauczyciela.
Odpowiedz
Nikt nie uczy, zostało to usunięte chyba już w wersji 1.1.jak pamiętam.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dalej nie można się uczyć kradzieży kieszonkowej u Lucii w sposób inny niż łapiąc Zbrodnie i Karę od Kiranora, a nie od Lorda Andre? Questa wziąłem od tego drugiego, rozumiem, że blokuje mi to teraz złodziejstwo aż do dołączenia do Gildii Złodziei/Jastrzębi lub do dostania się do Billa?
Odpowiedz
No tak to jest.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Kto w Czarnych Jastrzębiach uczy kradzieży kieszonkowej?
Odpowiedz
Nikt.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Gdzie znajdę jegomościa, który nauczy mnie kradzieży kieszonkowej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości