Nauczyciele
Na plaży.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Trochę się zawiodłem, bo nauczyłem się 2 poziomu języka budowniczych, i 3 poziomu nie mogę bo pokonałem Kruka :/ (Myxir w Khorinis). Może chociaż Eremita mógłby uczyć po pokonaniu Kruka?
Odpowiedz
W nowej wersji nauczyciel Mixir powróci w Khorinis.
Odpowiedz
(26.10.2019, 15:39:39)RoQus napisał(a): Trochę się zawiodłem, bo nauczyłem się 2 poziomu języka budowniczych, i 3 poziomu nie mogę bo pokonałem Kruka :/ (Myxir w Khorinis). Może chociaż Eremita mógłby uczyć po pokonaniu Kruka?

Za szybko lecisz z rozgrywką z tego ci widzę w opiniach z rozgrywki. Nie chce nikomu narzucać swoich poglądów ale jednak wątek z budowniczymi kończy się na zabiciu Kruka i dla mnie może to dziwne ale jest to jednak jakieś uzasadnienie:
Usunięcie możliwości nauki języka  ponieważ kończysz wątek z nim związany.. ja i tak bym wczytał na twoim miejscu bo dużo tracisz :)
Odpowiedz
Kto uczy bezpośrednio Mikstury Siły bo o ile pamięć mnie nie zawodzi np w Epilogu trzeba było zręczności się wcześniej wyuczyć dopiero bo wyuczeniu Mikstury Zręczności odblokowała się opcja z wyuczeniem Mikstury Siły czy jest ktoś taki bo z alchemików jeszcze nie udało mi się spotkać?


post przeniesiony/Tituf
Odpowiedz
Constantino np nauczy cię jako swojego ucznia lub jeśli już znasz jakiś przepis i jesteś wprowadzony w tajniki alchemii
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A ktos inny jeszcze? Niestety z Constantinem nie mam żadnych kwestii dialogowych o nauce.
Odpowiedz
więc pewnie trzeba nauczyć się prostego przepisu u kogoś innego i wtedy spróbować u Constantino
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
W pierwszym rozdziale się nie da nauczyć pozyskiwania rogów cieniostwora, nie? Bo trochu ich tu jest tu i ówdzie to pomordowania, ale szkoda by było, żeby te wszystkie rogi przepadły.
Odpowiedz
A Grom czasem tego nie uczy?
Odpowiedz
Dobra, jestem debilem. Nauczyłem się tego od niego i o tym zapomniałem. Nie było tematu. XD

Moglibyście mi proszę powiedzieć kto uczy zręczności powyżej 90? Mam drugi rozdział.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to Diego, no i w obozie Stowarzyszenia myśliwych być powinien odpowiedni nauczyciel tam uczy Fanhol (stoi przy "piecu") ale czy powyżej 90 to nigdy nie sprawdzałem, w Gildii Złodziei bym jeszcze spróbował o ile tam się zaciągnąłeś.
Odpowiedz
Można też wpaść do Ferrosa w GD...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Od kogo można siłę podbić jak mam jej 137? Bo przydałby się jakiś nauczyciel co do 150 uczy, a na razie tylko do 130 mi się udało znaleźć.
Odpowiedz
Może Erol.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości