Pancerze i Broń
Czy istnieje jakaś broń biała stateczna w walce z Lodowymi Golemami? Jeżeli tak to jak się nazywa i gdzie ją znajdę?
Odpowiedz
(18.04.2021, 00:11:58)Hadar napisał(a): Czy istnieje jakaś broń biała stateczna w walce z Lodowymi Golemami? Jeżeli tak to jak się nazywa i gdzie ją znajdę?

Nie chce skłamać, ale wydaje mi się, że Lodowe są wrażliwe po prostu na magię (i/lub ogień), więc wystarczy zwój. A jeśli chodzi o bronie białe, to tego typu obrażenia zadaje między innymi złe oko, które otrzymujemy od głównodowodzącego w świątyni śniącego.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
(02.07.2016, 04:37:53)Rootzky napisał(a): Zbroja magnata 170 siły wymaga, haha dobre. ... Szkoda w ogóle zachodu dla tej zbroi.

(02.07.2016, 08:04:11)Memorius napisał(a): i dobrze
nie może być sytuacji gdy gracz zakłada niegildyjny pancerz i to Magnata w R2 - to chyba zrozumiałe

Obalam stare pierdolenie Rootzkiego jeszcze z czasów klubu. Da się w drugim rozdziale ten pancerz przywdziać. ^^
Dokładnie 30 punktów nauki władowałem w siłe, czyli 15 siły. Mikstury na siłę się nie uczyłem. Wpierniczałem na czysto smocze korzenie.
Bez bonusów moja postać posiada teraz 120 siły, ale do tego dochodzi pas +10 i set wojownika +40 do siły i wychodzi 170. :)

Odpowiedz
@Dota, jesteśmy na podobnym poziomie, ale dzielą nas jakieś lata świetlne jeżeli chodzi o statystyki. Zestaw Wojownika i pas dają mi łącznie 50 siły, zaś 10 punktów proc. bonusu do dwuręcznych mam od noszonego miecza. Niby oszczędzam wszystkie możliwe bonusy do siły, dwuręcznych i kusz, ale nawet gdyby nie to, to te różnice to jakiś kosmos.

[Obrazek: obraz-2021-04-21-092545.png]

Czy do pancerza straży królewskiej (dostałem od Alberta) jest gdzieś dostępny jakiś dedykowany pas, bo ze zwykłym pasem straży (miejskiej) nie ma bonusów. Jeżeli tak, to gdzie mogę go znaleźć?
Odpowiedz
nie takiego pasa
Odpowiedz
Wracając do pasów, to czy istnieje komplementarny pas do Pancerza Paladyna i jeżeli tak, to jak go zdobyć? :D
Odpowiedz
(11.05.2021, 00:52:55)Hadar napisał(a): Wracając do pasów, to czy istnieje komplementarny pas do Pancerza Paladyna i jeżeli tak, to jak go zdobyć? :D

Też nie.
Odpowiedz
Czy w drugim rozdziale jest do zdobycia lepsza broń jednoręczna niż Arbiter (165 obrażeń)? Nie licząc Prawa Kruka
Odpowiedz
Czy jest w Przeznaczeniu do zdobycia lepszy łuk niż Szept Śmierci? Jestem już w IV rozdziale, a nadal biegam z tym samym co połowę gry temu.
Odpowiedz
Nie ma.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy jako Mag Wody warto zachować Szpon Beliara?
Odpowiedz
W ogóle jak się gra magiem, to da się przerobić Szpon Beliara na miecz, czy on się zawsze runą staje?
Odpowiedz
Odwróćmy pytanie.
Jak się gra Magiem czy kimkolwiek innym, to się zawsze zdobywa miecz.
Decyzja, czy go zostawiamy, czy nie zależy tylko od gracza w specjalnej rozmowie z Saturasem.
Teraz pytanie - co może zrobić Mag (Ognia, Wody, Mroczny Mag) z tym mieczem?
Może go sobie ulepszyć w wiadomy sposób, czyli przy kapliczce Beliara.
Jednak, i to jest właśnie specyfika Przeznaczenia - nie ma czegoś takiego jak Runa Szpon Beliara.
Jest runa Zemsta Beliara i uzyskać może ją przy kapliczce Beliara tylko Mroczny Mag i Mag Ognia - Mag Wody nie ma dostępu do tej runy, więc pozostaje mu tylko korzystanie z ulepszenia Miecza Szpon Beliara w wersji 1H lub 2H.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości