Handlarze
Faktycznie, przed domem działa
Odpowiedz
Jak się przyniesie Sagittcie dwa Słoneczne Aloesy na raz, to nas w chuja robi. Inkasuje 2 razy po 1000 sztuk złota i rośliny, a miksturę robi tylko jedną. XD
Odpowiedz
Może tę drugą miksturę daje jeszcze następnego dnia.
Odpowiedz
To tak nie działa. Sagitta  uczy alchemii za przyniesienie pierwszego Słonecznego Aloesu. Po przyniesieniu drugiego  robi  jedną miksturę za pieniądze. Gdy się przynosi dwie na raz to pierwszy odblokowuje naukę alchemii a drugi uruchamia dialog z 1000 sztuk złota.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.02.2024, 14:27:45)Memorius napisał(a): Sagitta  uczy alchemii za przyniesienie pierwszego Słonecznego Aloesu. Po przyniesieniu drugiego  robi  jedną miksturę za pieniądze.

Nie, nie. To było tak:
1. Przyniosłem jej ten z pod czarnego trolla, w zamian powiedziała, że może mnie uczyć alchemii.
2. Potem przyniosłem jej ten z DP, zrobiła miksturkę +10 do statów.
3. Przy trzeciej wizycie przyniosłem jej aloes z Górniczej Doliny i z Jharkendaru na raz, wzięła obydwa, zapłaciłem 2 razy po 1000 sztuk złota i następnego dnia dostałem tylko jedną miksturkę, pomimo że zarówno składników jak i hajsu dałem za dwie.

(15.02.2024, 13:38:33)Erwin napisał(a): Może tę drugą miksturę daje jeszcze następnego dnia.

Nie wierzyłem w to, ale sprawdziłem dla pewności przed chwilą i nie, nie daje.

Obstawiam, że jest to po prostu niedoróbka. Nikt zwyczajnie nie przewidział, że można jej przynieść dwa aloesy na raz, bo zapewne w przeciwnym wypadku po oddaniu jednego aloesu, ale przed odebraniem mikstury, dialog do oddania następnego byłby zablokowany albo pojawiała by się kwestia w stylu "przecież jeszcze nie przygotowałam poprzedniej mikstury".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości