Pancerze i Broń
Hmmm no cóż... wiem tylko, że posłużył mi do innego zadnia. :> Wszystkich smaczków nie jestem w stanie wychwycić, mimo starannej gry.
Odpowiedz
To bardzo proste i logiczne.
Jest to najlepszy pancerz gidyjny gildii, która co prawa nie istnieje, ale jest w grze mocno zaznaczona.
Realnie dostał ci się na skutek pewnego splotu okoliczności i niejako poza konkursem możesz go używać spełniając określone trywialne, ale wyśrubowane wymaganie siły, realne w wysoce zaawansowanej fazie gry.
Podobnie jest z alternatywnie dawaną w tym zadaniu Szatą Najwyższego Guru, która wymaga 6 Kręgu Magii.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mała dygresja :>

Kiedyś już wspominałem, że pancerz Zwiadowcy jest strasznie klimatyczny. W pewnym momencie nawet chodziłem w nim przez długi czas, pomimo posiadania znacznie lepszych pancerzy, gildyjnych czy innych...

Nie wiem czemu ale miałem też dziwną pokusę, by zostawić sobie na troszkę lekki pancerz gwardii bo ładnie się prezentował na moim strażniku. W sumie dobrze, że tego nie zrobiłem. Choć swego czasu wstawiałem na forum fajny obrazeczek 

[Obrazek: c9eca813e93c2581.png]


No i w oko mogły wpaść też błyszczące, mundury  :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
pytanko. grając jako mroczny po jakim zadaniu czy zadaniach dostaniemy lepszy pancerz? na razie mam od nich tylko jedna szate
Odpowiedz
gdy zdecydujesz się obrać drogę Wojownika lub Maga w R3
wcześniej, w R2 można pozyskać kolejną szatę od Waltera
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
a średni albo ciężki pancerz zakonu jak dostać?
Odpowiedz
W pewnym momencie jak dobrze zagrasz to otrzymasz Pancerz taki jak mają Baronowie , a ciężki nie istnieje, co nie znaczy że nie można dostać lepszego gildyjnego, choć top tak naprawdę gildyjny nie jest.
Ale do tego droga bardzo, bardzo daleka.
Potęga Mrocznego Wojownika nie zawiera się w potędze jego pancerzy. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mógłbym prosić o jakąś informację jak zdobyć najlepszy pancerz w gildii Mroczny? Grę przeszedłem, jednak na końcu i tak chodziłem w zbroi z początku 4 rozdziału bodajże...
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
O ile pamiętam to powinieneś go dostać od Apogeona niemal na samym początku VI rozdziału.
Odpowiedz
No to Apogeon okazał się skąpym... (nie będę mówił kim, bo dzieci czytają). W sporej mierze to wina pewnie gorąca, ale przez ostatni dni napotykałem stado dziwnych bugów, z których mój ulubiony opiszę jutro we wrazeniach, może to przez to... Albo nie wróciłem się do niego jak było trzeba, bo parłem ostro w głąb jaskiń.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Właśnie sprawdziłem.

Pancerz dostajemy od Apogeona po tym jak zginie Walkenburg, czyli pierwsze minuty VI rozdziału.
Odpowiedz
Ok, u mnie Walkenburg nie zginął, tylko został pokonany(potem wstał) i nikt nie miał potem dialogu, ale ze spieszyło mi się do końca, to nie probowalem wczytywac i patrzeć czy będzie inny wynik. Straciłem szanse na zbroje i trudno i tak nie była potrzebna w sumie
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Przecież ja też miałem ten problem i poruszałem go na forum. Kazano mi wczytać. Nie czytałeś tego?

http://druzynaspolszczenia.pl/showthread...3#pid62623
Odpowiedz
Podzielicie się informacją która gildia ma najlepsze zbroje pod względem obrony przed bronią?
Wiem, że wartości są zbliżone, ale ciekawi mnie podejście pod tym względem.
Odpowiedz
(08.11.2017, 14:32:05)triv777 napisał(a): Wiem, że wartości są zbliżone,
sa zbliżone tak bardzo,że ewentualne różnice nie mają wielkiego znaczenia
oczywiście nie dotyczy to wyposażenia Mrocznego Zakonu gdzie ten element jest zbudowany inaczej

natomiast zapewniam, że nawet pancerz 500/500/500/500 nie da żadnych szans przebrnięcia nawet przez R1 , bo Przeznaczenie nie na tym polega
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości