Pancerze i Broń
Raczej można oddać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy jest jakiś lepszy łuk od tego ostatniego, którego uczy Bosper?
Odpowiedz
Najlepszy to pojęcie względne, ale Szept Śmierci jest faktycznie najlepszy. Zadaje takie same obrażenia jak Smoczy Łuk, ale wymaga mniej siły o 20 i daje 15 bonusa do łucznictwa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A czy czasem nie było tak, że bonusy do łucznictwa coś były zbugowane i miały zostać całkowicie usunięte w aktualnej wersji gry?
Odpowiedz
Nie zauważyłem żeby było coś zbugowane przy bonusach, ale ja rzadko łucznikiem gram to może mi coś umyka.
W broniach białych to jak w zwykłym gothicu - założysz bonus i przejdziesz próg np wojownika i zdejmiesz to dalej masz ciosy wojownika mimo procentu poniżej 30
Odpowiedz
Witam, wie ktoś coś na temat toporów Benneta? Dokładnie chodzi mi o ich długość. Prosiłbym, aby ktoś zarzucił informacje jaki największy zasięg może mieć toporek do wykucia, których ów kowal naucza. Planuje sobie postać i zastanawiam się czy marnować punkty nauki na naukę, czy też nie. Pozdrawiam Piwko
Odpowiedz
Z większością nie ma problemu. Chyba tylko jednen, czy dwa są trochę krótkie.
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Dziękuję za info. Tylko prosiłbym bardziej szczegółowo, to jest kluczowe. Jako mroczny mag muszę zaplanować sobie rozwój postaci, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. Na ścieżce magii nie jest zalecane wykuwanie broni, ale cóż zrobić. Uwielbiam bronie unikalne w Przeznaczeniu i chciałbym odkryć wszystko u Benneta. Jako czeladnik Constantino, Harad u mnie odpada. Czy ten zasięg broni od kowala najemników będzie większy niż 110? Mój zasób punktów nauki pozwolił z ciekawości zrobić 3 próbne toporki i właśnie ten ostatni miał 110 długości. Będzie więcej? Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Ja nie wiem. Musiałby się ktoś wypowiedzieć kto grał najemnikiem, albo te topory tworzył.
Na moje oko 130 to będzie góra w zasięgu przy ostatnim, ale zaznaczam, że strzelam.
Odpowiedz
No 130 to już byłoby zacnie. Jako mag powinienem olać te topory, ale ciekawość ich wyglądu zwyciężyła. No i te teksty Benneta przy nauce też są kapitalne.
Odpowiedz
Najmocniejszym toporem od Benneta jest Sługa Apokalipsy o zasięgu 120, zadający 200 dmg i wymagający 140 siły oraz dodający +10 do władania bronią dwuręczną
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dziękuję za info. W sumie to chodziło mi tylko o zasięg, co do statystyk szczegółowych, to jednak wolałbym się sam przekonać. W każdym razie nie narzekam, najlepsze w tym wszystkim są i tak dialogi Benneta przy nauce, no i same tekstury toporów. Te 3 co wykułem zapowiadają, że będzie sztos  OK
Odpowiedz
Bronie od Harada również kapitalnie się prezentują na plecach. OK A ostatniego dwuręcznego miecza moj Mroczny Wojownik używał aż do końca przygody. :>
Odpowiedz
Harad będzie podczas trzeciej rozgrywki Paladynem. Teraz Constantino i mroczny mag lekka hybryda :)
Odpowiedz
(09.09.2018, 15:41:04)Klimek napisał(a): Jest to typowy opis postaci a nie odczuć z rozgrywki fabularnej i zastanawiałem się, w którym temacie go zamieścić jednak postanowiłem wybrać ten.
jednakowoż niesłusznie

wraca sprawa Pancerza z Magicznej Rudy
onegdaj była taka dyskusja, że ten pancerz jest dostępny zbyt wcześnie, ma zbyt niskie wymagania oraz jest zbyt mocny
zaznaczam, że w pierwotnej ostatniej wersji testowej był on dostępny dopiero w R 4, wymagał znacznie większej ilośco rudy na materiał i to tak znacznej,że niemożliwe było jego wykonanie bez pomocy rudy otrzymanej od Arto

mocno się zastanawiam, czy drastycznie nie zwiększyć wymagań, kosztu w rudzie i momentu zdobycia tego pancerza
stale widzę Magów, Mrocznych, a nawet Myśliwych i innych paradujących na screenach tylko w pancerzu z urdy chyba nawet od R3
To zaburza samą ideę pancerzy , czy szat gildyjnych w całej grze.
IMO tak być nie może.
Jakiś czas temu była na ten temat dyskusja w Teamie i została ona odłożona do chwili "wypuszczenia wersji wyższej niż 1.4". Taki moment się zbliża i chyba pora wspólnie ustalić tu, na ogólnym forum jakie są wasze wnioski i opinie w tej sprawie, bo pewne przeróbki będą wymagały włożenie w to określonego wysiłku umysłowego.

Czekam tu na opinie wszystkich, którzy grali mieli ten pancerz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości