Pancerze i Broń
#61
\czy nie pora jej oddać?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#62
Da rady zdobyć w 1R zbroja która jest lepsza od zbrodni CJ albo skórzanej zbroji
Odpowiedz
#63
Jasne. Jak najbardziej.
Odpowiedz
#64
czy opłaca się tracić zdrowie dla ulepszenia szponu beliara bo szczerze nie jestem do tego przekonany grając najemnikiem ;)
Odpowiedz
#65
osobiście uważam, że zdrowie jest najważniejsze :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#66
Czy dwuręczne ostrza na smoki, jeśli takowe można wykuć w Przeznaczeniu, mają lepsze statystyki niż Smocza Zguba(200dmg 140 zasięg i +10 2h) tudzież ostatnia broń, którą można wyuczyć się u Harada?(Takie same statystyki).
Odpowiedz
#67
najlepszy miecz z magicznej rudy u Benneta to "Dwuręczny Zabójca Smoków" o cechach dmg 175 +10 do 2H

jednak nie jest to najlepszy miecz miecz 2H z magicznej rudy
najlepszy to "Smocza Łapa" , ale nie zdradzę w jaki sposób można nauczyć się jego wykuwania (200 dmg +10 do 2H)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#68
Tak czy siak to są bronie najwyżej 200 dmg i +10 2h, czyli w sumie chyba nie opłaca się uczyć pozyskiwania smoczej krwi...

No, chyba że jest jeszcze jakaś potężniejsza broń która... khe khem... nie wymaga 1000 siły :)
Odpowiedz
#69
Cytat:czyli w sumie chyba nie opłaca się uczyć pozyskiwania smoczej krwi...

Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#70
Nie polecam nie uczyć.
Odpowiedz
#71
Jaka jest wymagana siła do przeciętnego kostura, którymi posługują się magowie ? 

Zależy mi by nie zmarnować PN
Odpowiedz
#72
Powiem wam, że byłe w szoku po tym co znalazłem w Świątyni Śniącego. Muszę przyznać, nie spodziewałem się TEGO.
Odpowiedz
#73
Chodzi o Uriziel? Jak grasz 2h to całkiem fajny mieczyk.
Odpowiedz
#74
Mam pytanie, czy będąc w gildii myśliwych, jesteśmy skazani tylko na ich pancerze ( tj. zbroje mysliwych)? Czy są jakieś nowe pancerze np łowców orków czy coś koło tego?
Odpowiedz
#75
Bronię Harada nie są zbyt przegięte chodzi o 2H.
Bo różnica miedzy WS a OB wynosi od 25-40 i dochodzi jeszcze premia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości