Pancerze i Broń
#1
Co do broni jeszcze. Dobry miecz rycerski i Ciężka kusza. Obydwie od kupców z gildii.
Odpowiedz
#2
polecam jak najszybciej zdobyć lepszą zbroję bandyty , mamy wtedy 70 obrony i łatwiej się expi
Odpowiedz
#3
Lepiej zdobyć OP Zbroję Cienia. ;)
Odpowiedz
#4
Ja mam dwie :>
Odpowiedz
#5
Szata nowicjusza ognia wody i zakonu ma takie same bądź podobne statystyki.
Jak dla mnie to dobrze że nie ma jednej faworyzowanej gildii magicznej.
Odpowiedz
#6
(17.06.2016, 19:15:17)Dinozaur7 napisał(a): Ja mam dwie :>

ja też już je mam
Odpowiedz
#7
Kruk nie żyje.
Co sądzicie o Szponie Beliara? Utrata hp i używanie go jest opłacalne? Trzymanie go przez długi okres czasu ma jakiś sens czy lepiej poczekać na inne bronie?
Odpowiedz
#8
bardzo dobra kwestia
kto grał w Global wie o zamienniku i warunku na niego
w innym temacie o to już pytałem
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#9
To mi niewiele wyjaśnia :)
Ten konsekrowany miecz paladyna który dostaniemy będzie odpowiednio dobry by olać szpon?
W sumie to ważna kwestia bo mam teraz ostry dylemat jak ułożyć sobie grę w kontekście używanej broni.
Odpowiedz
#10
Liczyłem że "zatrute ostrze" będzie nieco lepsze ale przynajmniej jest bardzo drogie.
Bolt Thrower
Odpowiedz
#11
Zdecydowałem się jednak używać Szponu.

Na początek jakieś wrażenie co do pancerzy.
Uprzedzam że nie grałem w globala.

Nowe modele starych pancerzy są świetnie wykonane. Takie rzeczy jak odmienne opancerzenie wśród Najemników na farmie Onara to jest to czego oczekiwałem od Waszego moda. Szczegół ale jakże on jest istotny. Co do pancerzy Straży Miejskiej to jestem zachwycony. Nowe tekstury są świetnie. Odświeżenie Lekkiego Pancerza to znakomity pomysł. Grając w masę modów i oglądając masę machinim nie mogłem już patrzeć na starą wersję...  Ciężki pancerz wreszcie wygląda jak Ciężki pancerz a nie jak mało ambitna próba ulepszenia lekkiej wersji.
Co do innych gildyjnych to średnio mi się podobają pancerze myśliwych. Pierwsza wersja trochę mnie razi w oczy tym szarym. Druga wygląda trochę jak zbroja z Nordmaru. Trzecia z resztą też ale ona mi się akurat podoba. Co do Szat to nie mam zdania. Ot fajnie i tyle. Pancerzy Mrocznych nie widziałem wszystkich ale to co mogłem zobaczyć to wydaję się być ok.

Co do nowości.
Zbroje gwardii na plus choć to w sumie głównie dlatego że po prostu są. Jest zgodność z Lore to jest dobrze.
Pancerz Zwiadowcy - CUDO - Strasznie dobrze się prezentuję i po prostu lubię to sobie założyć czasem i pochodzić.
Szata ŁN - ekhem - Nie podoba mi się i tyle. Te tekstury są jakieś takie niewyraźne i wgl sama szata pasuję mi bardziej do jakiśch magów ala Returning a nie do Przeznaczenia.
Na plus nowe pancerze z Obozu Bandytów. Żałuję że nie można ich zdobyć.
Odpowiedz
#12
Szata Łowcy Nieumarłych zostanie taka jak jest bo to szata MaGotha.
Taką miał w grze w Global RU i nie wyobrażam sobie, żeby dać mu inną. za dużo mu zawdzięczamy jako Team.
Co do wyglądu - ma dobry efekt płonięcia , dobry poblask mitmapingu a  Returning nie mam nic wspólnego bo w Returning nie było żadnych własnych modeli szat.
Ponadto mam nadzieję, że watek ŁN ni jest postrzegany przez pryzmat szaty, bo wówczas naprawdę szkoda moichi dwóch miesięcy nieprzerwanej pracy nad tym wątkiem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#13
Co do szaty to po prostu nie podoba mi się jej taki pseudo epicki wygląd i tyle.

Nie nie jest postrzegany przez pryzmat szaty spokojnie.
Odpowiedz
#14
Zbroja magnata 170 siły wymaga, haha dobre. Pancerz bandyty od Huno ma 70 obrony, wymaga 50 siły, zbroja magnata 100 obrony, wymaga 170 siły. Szkoda w ogóle zachodu dla tej zbroi.
Odpowiedz
#15
Cytat:Zbroja magnata 170 siły wymaga, haha dobre. Pancerz bandyty od Huno ma 70 obrony, wymaga 50 siły, zbroja magnata 100 obrony, wymaga 170 siły. Szkoda w ogóle zachodu dla tej zbroi.

i dobrze
nie może być sytuacji gdy gracz zakłada niegildyjny pancerz i to Magnata w R2 - to chyba zrozumiałe
Magnat jest duży i silny więc jego pancerz wymaga dużo siły, a obrony mieć dużo nie musi bo Magnatów nikt nie atakował ani oni sami nie wdawali się w żadne akcje poza obozem w G1
jedli ,pili i spiskowali , więc po co im mega pancerze?
założysz jak awansujesz w hierarchii świata Gothic 2 i pogadasz w nim z Dostojnymi Personami
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości