Pancerze i Broń
#31
Temat stworzony do opisów, sposobów zdobycia i miejsc występowania wszelakiego oręża i pancerzy w grze.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#32
Łapacz Chrząszczy? Kto to wymyślił? ;)

Co się stało ze Spodniami Xardasa? Dlaczego w miejsce nagrody za quest otrzymujemy Laskę Pielgrzyma? /(*
Tu jak jesteś wolny to nie żyjesz, za tych pije! Piwko
Odpowiedz
#33
(29.07.2016, 02:45:25)Kubaz0 napisał(a): Łapacz Chrząszczy? Kto to wymyślił? ;)

Co się stało ze Spodniami Xardasa? Dlaczego w miejsce nagrody za quest otrzymujemy Laskę Pielgrzyma? /(*

W końcu gobliny muszą coś jeść więc łapią chrząszcze nabijają na patyk jak szaszyłak i tak o to wyszła takowa nazwa xD
Odpowiedz
#34
Cytat:Co się stało ze Spodniami Xardasa? Dlaczego w miejsce nagrody za quest otrzymujemy Laskę Pielgrzyma?

może dlatego, że to nie Global PL? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
Prawdę mówiąc to dobrze, że nie dostajemy już tego pancerza. Zbytnio ułatwiał grę na początku.
Odpowiedz
#36
Czy zbroje myśliwych wymagają zręczności czy siły? Nie wiem w co inwestować, bo zbroja skórzana np. wymaga 20 pkt siły i nie wiem jak to wygląda ze zbrojami myśliwych czy zwiadowcami.
Odpowiedz
#37
w grze , poza jednym z lekka ukrytym wyjątkiem nie ma pancerzy na zręczność
Myśliwy otrzymuje pancerze zbalansowane mniej więcej do pancerzy innych gildii
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#38
Wnioskuję, że nnymi słowy lepiej na początku inwestować w siłę? I rozwijać umiejętności strzelania z kuszy? Podobny problem miałem z zostaniem czeladnikiem, ponieważ nie wiedziałem u kogo najbardziej opłacałoby się pracować. Zdecydowałem się na Bospera z uwagi na skóry oraz budowanie łuków i kusz.
Odpowiedz
#39
Nie uważam, żeby grający nawet pod zręczność Myśliwy miał na danym etapie gry jakiś poważniejszy problem z założeniem pancerza gildyjnego.
To naprawdę nie są jakieś mega wyśrubowane wartości, co nie znaczy, że jest bajkowo łatwo.
Siłę w grze zdobywa się prawidłowo rozgrywając zadania, uważnie rozglądając i ucząc tego co przydatne.
Nauczyciele to nie jest podstawa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#40
Dobra będę kombinował. Uzbieranie siły z kaplic, mikstur, tabliczek powinno wystarczyć by założyć zbroje. Dziękuję za odpowiedź :)
Odpowiedz
#41
Ale zbroje gildyjne myśliwych nie wymagają siły mam rozumieć czy się mylę??
Odpowiedz
#42
Oczywiście, że wymagają.
Odpowiedz
#43
Czyli idąc pod zrękę i myśliwego nie założę gildijnego ubrania, chyba że to jest np 30 siły i zdobęde tyle z mikstur/ksiązek/roślin i bez wydawania pkt w siłę się obedzie, czy też nie??
Odpowiedz
#44
(30.07.2016, 14:41:56)TaKeoo0 napisał(a): Ale zbroje gildyjne myśliwych nie wymagają siły mam rozumieć czy się mylę??

Co do za pytanie chcesz mi powiedzieć że do pancerzy powinna być zręczność wymagana. Pancerze są ciężkie więc to chyba logiczne -.-
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#45
Generalnie idąc w zręczność nie założysz najlepszych pancerzy gildyjnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości