Strażnik/Paladyn
#16
(04.08.2016, 21:23:02)Memorius napisał(a): z czym?
no z dziennikiem wyplat
Odpowiedz
#17
tak :brawo:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#18
Dam radę zdobyć księgę wypłat beż umiejętności kradzieży kieszonkowej?
Odpowiedz
#19
Tego, jak i wielu innych zadań bez Kradzieży kieszonkowej nie wykonasz. Polecam bardzo nabycie tejże umiejętności OK 
Nawet idąc w siłę warto zwrócić uwagę na zręczność. To nie modyfikacja, gdzie należy 'maksować jeden atrybut, bo inaczej będzie dramat!'. Dobry Wojownik powinien być także zręczny, czy to nie logiczne?
Odpowiedz
#20
Pytanie zadałem w celu potwierdzenia moich przypuszczeń co do rozwiązania tego zadania co do umiejętności na pewno się przyda dobremu wojownikowi
Odpowiedz
#21
Tak nawiasem. Dużo zręki nie trzeba do tego zadania.
Odpowiedz
#22
Cytat:Czy odnalezienie Pecka jest na czas? Bo jest on w koszarach i nie mam żadnej opcji dialogowej z nim i z Andre.


Tak, trzeba to wykonać w pierwszym rozdziale.
Odpowiedz
#23
Muszę wysłać Lorda Hagena do Khorinis, ale ten polecił mi przekazać pieniądze Girionowi. Problem w tym że rozmawiałem już z Girionem obok statku, od tej pory wypowiada tylko jakąś kwestię i nic nie mogę mu powiedzieć. Rozumiem, że ten wątek już mogę sobie odpuścić?
Odpowiedz
#24
a kim ty grasz?
jesli Paladynem to masz OGROMNY PROBLEM a widzę że właśnie Paladynem chyba
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#25
Tak, paladynem :/
Odpowiedz
#26
ostatnia szansa
ile masz złota?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#27
Nie no, czegoś takiego to bym nie zrobił, mam 11 tysięcy. Znalazłem jakiś zapis przed pojawieniem się Giriona w porcie, więc jestem uratowany :)
Odpowiedz
#28
Paladyn, gdy już dołączymy do tej gildii po zakończeniu służby jako Strażnik Miejski, ma 5 nowych dodanych w Przeznaczeniu zadań.
Jest jednak także zadanie jeszcze z podstawowego G2 NK słabo znane i mało opisane.
Ponoć nawet zawodnicy, którzy grali po kilka razy Paladynem w G2 NK je pomijali.
Nawet Dinozaur je pominął w rozgrywce Klubu na Arenie i w swoim czasie w Klubie na ten temat toczyła się ożywiona dyskusja z szukaniem źródeł w necie. ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#29
No właśnie. Kto wie o jakie zadanie chodzi? :>
Odpowiedz
#30
O zadanie z pomocą skacowanemu Randolphowi! Osobiście nigdy się z tym zadaniem nie spotkałem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości