Strażnik/Paladyn
#46
Podpowie ktoś z kim mam zagadać odnośnie wypłat dla najemników? Wulfgar mówił żebym nie gadał z jego pracownikami, ale biegam po farmie i nic. Myślałem, że Elena albo Maria będą miały jakieś dialogi ale żadna z nich nie ma żadnego dialogu.
Odpowiedz
#47
Podpuść Cyryla z opcji - "Trochę ci zazdroszczę."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
Dzięki, wielkie ten dialog trochę mnie zmylił i myślałem, że od najemników nie zdobędę żadnych informacji.
Generalnie to zostało mi chyba tylko to zadanie na pierwszy rozdział, więc mogę coś powiedzieć o tej gildii. Zadania są klimatyczne, zwłaszcza to z przywróceniem patroli w porcie. Nurtuje mnie tylko jedna kwestia: to zadanie jest możliwe do zrobienia dopiero jak CJ wyniosą się z miasta? Bo ja zmusiłem ich do ucieczki już dosyć dawno i ciekawi mnie jak to by się potoczyło, gdybym najpierw wstąpił do straży, a dopiero potem robił zadania dla GZ
Odpowiedz
#49
(01.04.2017, 15:55:51)Lobart napisał(a): Nurtuje mnie tylko jedna kwestia: to zadanie jest możliwe do zrobienia dopiero jak CJ wyniosą się z miasta?
nie, ten warunek nie jest konieczny
to zadanie pojawia się gdy rozwiążemy dla Lorda Andre (w dowolny sposób) sprawę paczki bagiennego ziela w porcie - zadanie"Paczka bagiennego ziela";
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Kiedy będę miał możliwość kupienia/zdobycia ciężkiej zbroi straży? Nieubłaganie zbliża się 3 rozdział, a wciąż nie wiem jak ją zdobyć.
Odpowiedz
#51
A Mortis? Nic nie ma do powiedzenia?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#52
Skończyłeś już wątek Kruka?
Odpowiedz
#53
On już napisał, ze się zorientował.
Tak czy inaczej ta opcja pojawia się od od R2 i potem nie zależy już od rozdziału ani od zabicia Kruka.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#54
(30.04.2017, 23:01:55)Dinozaur7 napisał(a): Skończyłeś już wątek Kruka?

Wszystko co byłem w stanie zrobić w R2 zrobiłem, zostały tylko teleporty w GD i oblężenie zamku, zajmę się tym już jako paladyn bo nie chce mi się użerać z jaszczuroludzmi i orkami w większych ilościach. Żeby nie było offtopu to powiem, że podoba mi się wprowadzenie żołnierzy królewskich, bo w zwykłym Gothicu knechci w zbrojach strażnika to było jakieś nieporozumienie. Jeśli chodzi o zadania dla strażnika to ile ich w końcu jest bo ja zrobiłem 3 (paczka dla Mortisa, patrole w porcie i szpiegowanie najemników)
Generalnie przyjemnie się gra tą gildią i jako pierwsze podejście do moda mogę polecić, a sam za drugim razem chyba zagram Mrocznym.
Odpowiedz
#55
Jeżeli chodzi o zadania dla strażników to mini wątek ukończyłeś.
Odpowiedz
#56
Czy fakt że jestem CJ nie powoduje jakiś perturbacji z zadaniem o przywróceniu patroli? Bo po rozwiązaniu sprawy z paczką Lord Andre dał mi zadanie z najemnikami i złotem, ale o patrolach mowy nie było. Co do CJ to jestem na etapie wygnania do Latarni Jacka i ukarania kapusia. Wróciłem po paru miesiącach niebytu na forum i kontynuuję przygodę z Przeznaczeniem!
Odpowiedz
#57
(20.06.2017, 23:06:25)Egon napisał(a): ale o patrolach mowy nie było.
Bo to zadanie zaczyna się u Rugi. CJ nie mają nic do rzeczy z tego co się orientuję, a skoro rozwiązałeś sprawy z zielem, Ruga powinien cię zaczepić.
Odpowiedz
#58
Witam. Orkową broń dla Paladyna Konrada (Bash Varrok) można zdobyć dopiero w 4 rozdziale czy wcześniej?
Odpowiedz
#59
Broń tę posiada tylko Ork-Generał, pojawiający się po linii zadania Ingmara oraz Orkowie-Pułkownicy w zadaniu "Za Innosa!"
jest też jeden taki Generał na Dworze Irdorath, ale to oczywiście już za późno.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#60
Zastanawiam się jak ruszyć wątek gildyjny w R5, z Hagenem miałem tylko krótką rozmowę o pozbyciu się smoków, poza tym od końca R3 żadnych nowych dialogów z paladynami w Khorinis. Z nowych zadań gildyjnych wykonałem: 3 dla strażnika, Paladyn Elric, Dziwne Pierścienie, Szczęśliwe Perły, aktywne mam tylko Wyzwanie godne Paladyna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości