Najemnik/Łowca Smoków
#16
ale to nie tak!
jaka gildia? tylko Myśliwy i Paladyn go tam spotka, nikt inny
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#17
Najemnikiem jestem, a w zasadzie Łowcą Smoków. Czyli widzę, że na darmo latałem po całej Dolinie, ehh a taką nadzieję miałem, choć Hagen i tak nie miałby z czym walczyć Język
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
#18
Nie było doprawdy sensu robić w akcji w zadaniu Czarne Chmury realnej relokacji Paladynów do GD - to przecież końcówka R5
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#19
Sedzia kazal mi znalezc Morgaharda. Gdzie go szukać?
Odpowiedz
#20
Poszukaj w okolicach posiadłości Onara.
Odpowiedz
#21
Ciekawe kto z graczy - Łowców Smoków handlował sobie pancerzami z Tireonem?

Oczywiście jak widać nikt popcorn .

Ogółem w tej gildii 8 nowych zadań gildyjnych , z czego 4 są dostępne, gdy zostaniemy już Łowcą Smoków.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#22
Nie zauważyłem tego wcześniejszego posta. Ja widziałem, że można było mu coś tam opchnąć, ale miałem i tak wystarczającą ilość złota, a nie chciałem się pozbywać pancerzy, więc nie dobiłem z nim targu.
Odpowiedz
#23
Popierają mnie Wilk, Jarvis, Cord, Cipher, Rod i Buster, przeciwko mnie są Sentenza i Dar, wykonałem misję dla Torlofa z zebraniem haraczu od Sekoba, jednak on dalej mówi, że mam się wysilić, kto jeszcze mi pozostał?
Odpowiedz
#24
Jak się sprawa ma z Raoulem? Musisz przynajmniej z wszystkimi pogadać o tej kwestii, no i warto jednak zapłacić te 50 sztuk złota Sentenzie.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
#25
Jak go pobił, to nawet jeśli mu zapłaci (o ile w ogóle jest taka opcja), to ten będzie już przeciwko niemu. A Raoul, to chyba z natury jak mu się da po mordzie, to jest przeciwko.
Nie wiem czego może Ci brakować.
Odpowiedz
#26
Żeby zostać Najemnikiem trzeba uzbierać w sumie 9 punktów.

- 1 punkt za Wilka,
- 1 punkt za Jarvisa,
- 1 punkt za Corda,
- 1 punkt za Ciphera,
- 1 punkt za Roda (jeśli podnieśliśmy miecz, ale nie pobiliśmy go),
- za Bustera nie dostajemy punktu,
- 1 punkt za Sentenzę, gdy mu zapłacimy,
- za Dara nie dostajemy punktu,
- 1 punkt od Raula za pogadanie (jeśli przegraliśmy z nim pojedynek),
- 3 punkty za test zaufania (jeśli wybrałeś sprawę czynszu),
- 1 punkt od Torlofa po zaliczeniu testu zaufania,
- 1 punkt za przynajmniej trzy uczciwie wygrane pojedynki.

Ty uzyskałeś jednak 7-8 punktów, więc czegoś ci brakuje. Najlepszym rozwiązaniem jest właśnie pogadanie z Raulem i sprawdzenie czy pójdzie dalej.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
#27
Ja bym się upewnił czy na pewno wszyscy wymienieni  'po twojej stronie' rzeczywiście są po twojej stronie i już nic dla nich zrobić nie możesz.
Odpowiedz
#28
Musiałem użyć zwoju zapomnienia na Sentenzie, po czym mu zapłacić, wtedy Torlof mi zaliczył
Odpowiedz
#29
A ja mam problem z tymi przeszpiegami bo nie mam z nikim tematu nawet w ubraniu obywatela. Ma znaczenie ktory ze strojów ubrałem? Chyba nie popsulem nic tym ze biegałem jakis czas w zbroi najemnika?
Odpowiedz
#30
Zacznij od gadki z Edwardem, a potem szukaj dalej.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości