Najemnik/Łowca Smoków
#31
mam problem z misją czarne chmury nad khorinis kogo mam jeszcze zapytać zeby andre mogl wpuscil lee do miasta ? rozmawialem juz z lutero wulfgarem haradem daronem i vatrasem
Odpowiedz
#32
jeszcze w porcie - bardzo znana postać
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Wiem, że nie powinienem sie zaczytywac w forum przed grą ale wielokrotnie czytałem o legendarnym quescie "Czarne chmury nad Khorinis" a mam juz niemal końcówkę V rozdzialu a zadanie nadal nie zostało nigdzie zainicjowane. Czy coś spierniczylem nie swiadomie czy mam cierpliwie czekać.

Drugi problem jest z miejskim sędzia bo Lee kazał iść do niego po pozwolenie na zajęcie okrętu a juz od jakiegoś czasu urząd sprawuje nowy sędzia.

Mogę liczyć na jakieś sugestie z powyzszymi problemami?
Odpowiedz
#34
otóż tak - może być problem
gdy dowiadujesz się o konieczności udania się na Irdorath to trzeba iśc do Lee i zapytać o sposób dostania się na okręt zanim usuniemy Sędziego

jedyna rada - znajdź Sędziego i spróbuj zobaczyć, czy ten dialog o uzyskaniu zezwolenia jeszcze zadziała w tym momencie

Lee można powiedzieć o zdobyciu tego Zezwolenia gdy jest R5 i Larius jest usunięty
zadanie Czarne Chmury nad Khorinis jest możlwe tylko gdy odbędziemy dialog z Lee o otrzymaniu zezwolenia
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
Więc jedno z drugim się wiąże. Spróbuję odnalezc sędziego w takim razie. Rozumiem, że dostał nowy waypoint gdzieś w zenie Khorinis i nie zostal wymazany?
Odpowiedz
#36
obawiam się, że jednak cie wprowadziłem w błąd bo Sedzia znika z gry po gadce z Urielem w opcji nadania mu stanowiska Sędziego.

nie wiem jak to teraz zrobisz...

popełniłeś ciężki błąd bo jest od zawsze oczywiste że Najemnik wyciąga Zezwolenie od Sędziego na polecenie Lee nie nie wolno go usuwać zanim się nie wzięło tego dokumentu - w tym przypadku Zadanie Gubernatorskie na usunięcie Sędziego musi być zrobione jak drugorzedne
to jedyny taki przypadek w grze nie dotyczący pozostałych gildii
gdy grał Dota to o tym pamiętał i nie miał z tym problemu, ale on Najemnikiem grał ponoć nie raz
zasada z Sędzią i Lee jest nienaruszalnym elementem Gothic 2 w tej kwestii niczego nawet nie próbowaliśmy zmieniać
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Dzięki za podpowiedzi. Przywowałem sędziego kodami i wszystko się wyjaśniło. Akt zdobyty i najbardziej wyczekiwany quest się rozpoczął. Moze w najnowszym patchu warto dodać jakiś warunek, który nie pozwoli usunąć sędziego dopóki nie zdobędziemy zezwolenia grając najemnikiem?
Odpowiedz
#38
Jest to rzecz kontrowersyjna i dyskusyjna, ale spróbujemy to przedyskutować w zespole.
Zasadniczo jest to sprawa oczywista i pryncypialna i potrzeby zmiany nie widzę, ale przedyskutujemy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Gdzie znaleźć miecz runiczny? Jestem w 3 rozdziale, sprawdziłem chyba wszystkich kupców nasuwających się na myśl, zeny mam praktycznie wszystkie wyeksplorowane i dalej nie mam tego sprzętu. Jest on może do zdobycia później? Ktoś na forum wspominał o jakimś handlarzu.
Odpowiedz
#40
Miecz Runiczny można zdobyć tylko pokonując Rolanda.
W wersji 1.5.1 nie można go już kupić u handlarza, co było wcześniej możliwe.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Powoli zbliżam się do końca 4R (zostało mi się tak właściwie tylko ubicie lodowego smoka). Czy sprzedaż zbroi Tireonowi zmienia coś w rozgrywce poza otrzymaniem złota?
Odpowiedz
#42
(05.12.2020, 18:10:55)Urudin napisał(a): Powoli zbliżam się do końca 4R (zostało mi się tak właściwie tylko ubicie lodowego smoka). Czy sprzedaż zbroi Tireonowi zmienia coś w rozgrywce poza otrzymaniem złota?

Raczej nic, właśnie po to dodano specjalnego NPC który to skupuje, zamiast ustalić absurdalną wartość i umożliwić jej korzystną sprzedaż w handlu.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#43
Post #21 zasugerował mi, że coś jeszcze może być na rzeczy ;)
Odpowiedz
#44
(05.12.2020, 18:29:32)Urudin napisał(a): Post #21 zasugerował mi, że coś jeszcze może być na rzeczy ;)

Strzelam, ale dla mnie to brzmi jak sugestia, że pancerze łowców też można sprzedawać, ale nie wiem, gram MZ.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
#45
(05.12.2020, 18:40:18)Hexados napisał(a): Strzelam, ale dla mnie to brzmi jak sugestia, że pancerze łowców też można sprzedawać,
Tak, ta gildia ma możliwość świetnego zarobku w tym względzie i nie należy się doszukiwać tym razem żadnych pułapek :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości