Nowicjusz Ognia/Mag Ognia
#1
Wszelkie pytania dotyczące tej gildii, sposobu dołączenia oraz  zadań w tej frakcji - właśnie w tym temacie!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#2
Chciałbym wyrazić głębokie ubolewanie nad faktem, iż temat ten w dalszym ciągu pozostaje pusty.
Czyżby ogień Innosa nie zapłonął w żadnym z Waszych serc?
Czy nie czujecie potrzeby służby świętemu klasztorowi naszego Pana Ognia?
Zaiste godnym szacunku jest służba w szeregach mężnych paladynów, lecz pełnia prawdy kryje się w ścieżce Maga.
Czy nie interesuje Was dlaczego demony przedostają się do Khorinis? Dalej macie zamiar siekać hordy wrogów swym dwuręcznym toporem nie interesując się mądrością skrytą wewnątrz klasztornych murów?
Adanos jak i Beliar od samego Innosa pochodzą, a on sam jest najwyższą mocą.
Zaiste magia ognia jest zawsze krok w tył w stosunku do przeciwników, z jakimi dane nam będzie się zmierzyć, ale ostatecznie góruje ona nad wszystkim.
Ogień Innosa trawi nieprzyjaciół, lecz aby go wzniecić trzeba wiele pokory i cierpliwości, albowiem Mag Ognia jest zarazem najsłabszym i najpotężniejszym sługą bogów. Ten, kto przetrwa trudne początki i rozwój akcji oraz godzien będzie wsparcia Innosa otrzyma najpotężniejszą broń do walki z nieprzyjacielem. Reszta wiecznie będzie zamiatać klasztorne podłogi, gdyż brakuje Wam odwagi i samozaparcia.
Zarówno Kostur Maga jak i bronie wymagające many wspomogą Waszą trudną podróż przez Przeznaczenie. Prawdziwy Mag nie musi wydawać punktów umiejętności na siłę i zręczność, ponieważ w swej mądrości potrafi wykorzystać dary losu i natury, dzięki czemu może wszystko, to co inni i nawet więcej.
Pamiętajcie, że nie macie co wybierać się do klasztoru poniżej 15 poziomu doświadczenia, ponieważ siła Maga leży w jego wiedzy, a tej potrzebuje on aż nadto, by zwiększać swą moc magiczną, poznawać nowe kręgi magii oraz czary a także zgłębiać arkana alchemii.
Godnym szacunku jest służba w zakonie Magów Wody, albowiem magia lodu jest niezwykle przydatna i nęcąca, ale pamiętajcie, że tylko Innos może ten lód stopić a cząstka jego mocy pozostawiona na Ziemi jest potężniejsza aniżeli wszystko inne.
Niechaj Innos będzie z Wami młodzi adepci!
Pamiętajcie również, by umieszczać pytania w odpowiednich tematach, gdyż ogień zarówno ogrzewa jak i parzy, a gniew Innosa dopadnie każdego, kto nie stosuje się do jego zasad.
Czeka Was kilka interesujących zadań a także szacunek upadłych. Nie każdy bowiem wytrwa w tej drodze, a niejeden podda się, gdyż misja, jaką powierzy mu Innos przerośnie jego umiejętności.
W tym temacie zawierajcie pytania dotyczące zadań zlecanych Wam przez święty klasztor. Mam nadzieję, że ktoś okaże się godny służby Innosowi.



[Obrazek: latest?cb=20131014172721&path-prefix=pl]

Chwała Innosowi!
Odpowiedz
#3
Panowie, czy jest wskazane przyprowadzić owcę i zapłacić ten 1000 sztuk złota i wykonać poszczególne zadania w Klasztorze, pomimo tego, że moim zamiarem jest przystąpić do Mrocznego Zakonu?
Odpowiedz
#4
Jak przyprowadzisz owcę i zapłacisz 1k złota to zostajesz nowicjuszem, a inne drogi są dla Ciebie zamknięte.
Odpowiedz
#5
Ale powinna być możliwość ostatecznej decyzji czy chcę zostać Nowicjuszem. Zależy mi tylko na wykonaniu tam pobocznych zadań, bo może są jakieś nowe z Przeznaczenia i nic poza tym.
Odpowiedz
#6
Czegoś nie rozumiesz, do klasztoru mają dostęp tylko poszczególne osoby, nie wejdziesz tam nie zostając nowicjuszem.
Odpowiedz
#7
Gdzie jest dokładnie notatka o krwiopijcach?
Odpowiedz
#8
Zadanie te zostało tak dokładnie opisane, że wstydem jest pytanie o dokładną lokalizację. Zamek w Górniczej Dolinie jest twym celem i nawet nie musisz wchodzić do żadnych pomieszczeń. Miłej eksploracji życzę, 2 minuty to nie tak sporo czasu.
Odpowiedz
#9
Hej!
Ja mam problem z zadaniem zebrania zaległych ofiar od Darona.
Zapłacił Joachim, Bonka i Kelvin.
Biegam po mieście, gadam z kim się da i nie mogę znaleźć tej ostatniej osoby.
Odpowiedz
#10
Eliza
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#11
Gdzie ją znajdę? Bo nie kojarzę co to za jedna.
Odpowiedz
#12
W porcie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#13
Gdzie mniej więcej w GD znajduje się czaszka?
Odpowiedz
#14
członkowie DT w pocie czoła przygotowywali solucję wewnętrzną do Przeznaczenia, właśnie po to by pomóc graczom przy tego typu pytaniach
w tej kwestii Solucja głosi


Cytat:MROCZNE SKŁADNIKI
Zleca zaczepką Marduk TYLKO w R2 
Słyszałem, że wybierasz się do Górniczej Doliny.
Marduk potrzebuje do badań kilku rzadkich składników,  w tym Czaszki.
Z Czaszką może być największy problem jednak można taką znaleźć

rotl: Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#15
Mistrzostwo hahahah :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości