Nowicjusz Ognia/Mag Ognia
#46
Spoko, rozwiązałem to na swój sposób. Następnym razem muszę pamiętać, żeby w ogóle nie brać tej misji.
Zapomniałem w ogóle kompletnie, że trzeba się nauczyć tej ognistej strzały, żeby przejść próbę ognia i musiałem stawać na głowie, żeby następny level wbić, łącznie z przejściem do przełęczy GD przez góry czy laniem randomowych NPCów xd
Swoją drogą czy to ma jakieś znaczenie, którego nowicjusza wesprzemy swoim życzeniem? Chciałem pomóc Dyrianowi, ale w międzyczasie chyba wczytywałem grę po jakiejś akcji i koniec końców zapomniałem w ogóle od niego questa wziąć, więc pomogłem Opolosowi. Się ino zastanawiam czy to ma jakieś znaczenie, bo jak nie, to jadę dalej, bo mam zapis jakoś z przed godziny i nie będę go wczytywał jeżeli to jest jeden chuj.
Odpowiedz
#47
Tak, ma znaczenie. Dyrian daje zwój Sen, jak wiadomo przydatny w wykradzeniu Świętego Młota. Gdy go nie wesprzemy Mag Ognia ( i tylko on) będzie mógł z nim przeprowadzić dłuższą, złożoną rozmowę poza Klasztorem.
No a Opolos to jak to Opolos, sam zobaczysz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
W questach Magów Ognia jest jakiś błąd logiczny albo jakimś cudem odblokował mi się quest na późniejszy rozdział we wcześniejszym etapie gry. Aż dziwne, że tego nikt nie zauważył, więc może tylko mi się coś takiego przytrafiło.
Otóż po przyniesieniu Serpentesowi wieści, że Barthos z Laran nie zamierza odwiedzić klasztoru oraz wysłuchaniu jego tyrady skomleń, zaczepia nas Pyrokar z tekstem, żeby wybaczyć Serpentesowi, bo nigdy nie umiał pogodzić się z porażką i przeprasza naszego bohatera wypowiadając słowa "Tak wiele Ci zawdzięczamy, bez Ciebie nie udało by nam się odnaleźć i naprawić Oka Innosa.", na co ja mam takie: 'Że co? Jestem dopiero w drugim rozdziale i Oko Innosa nawet jeszcze nie zostało skradzione. Chłop chyba widzi przyszłość.' xD
Odpowiedz
#49
Tak, faktycznie jest tu błąd. W tej linii
Tak wiele ci zawdzięczamy. Bez ciebie nie udałoby się odnaleźć i naprawić Oka Innosa.
zdania o Oku Innosa nie powinno być .

Zadanie to planowane było początkowo na R4, potem przesunięte na R2 , ale wpis dialogowy przez niedopatrzenie pozostał.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#50
Misja "Opętani" się ciągnie poza trzeci rozdział? Dostarczyłem wszystkie Almanachy od ludzi z listy do Pyrokara i się nie zamknął ten quest.

@edit

Sam znalazłem odpowiedź. Naprodukowałem tych almanachów na kodach i sprawdziłem, że można je oddawać dalej do pewnego momentu, w którym misja się zakończy, więc pewnie do 5 rozdziału się to ciągnie. Nie było pytania w takim razie. xd
Odpowiedz
#51
Jak 8 mu oddasz, to powinno się skończyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości