Nowicjusz Wody/Mag Wody
#1
Wszelkie pytania dotyczące tej gildii, sposobu dołączenia oraz  zadań w tej frakcji - właśnie w tym temacie!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#2
Hmm.Wbiłem ten 14lvl(tak wiem zalecany ok.16 ale z tymi umiejętnościami wolałem dołączyć do magów i pokończyć questy),zostałem nowicjuszem wody,zrobiłem te 3 zadania dla Saturasa i ku mojemu zdziwieniu nie zostałem jeszcze pełnoprawnym Magiem Wody.Jest to troche uciążliwe bo większość NPC nie chce ze mną rozmawiać teraz. Niewiem teraz czy moge wykonać zadanie Starożytny Kult,ponieważ mam porozmawiać z ludźmi w tawernie Orlana lecz tam tylko Orlan i ten typek od tej relikwi chcą ze mną gadać,a no i jeszcze Tireon.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#3
Cytat:i ku mojemu zdziwieniu nie zostałem jeszcze pełnoprawnym Magiem Wody.

aby nim zostać trzeba też spełnić oczekiwania Vatrasa, o czym dosyć jasno jest mowa w dialogu z Saturasem o Nowicjacie oraz wykonać zadanie Nefariusa

co do rozmów z innymi NPC - przebierz się w inny strój
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#4
A co do tego zadania Nefariusa to moglibyście dodać jakiś dialog po wykonaniu tych 3 zadań od Saturasa.Coś w stylu "Dobrze się sprawiłeś teraz dokończ zadanie Nefariusa i przyjmiemy cię do Magów Wody".Bo jeśli był ten dialog o którym mówisz to pewnie większość graczy w miare szybko idzie do Saturasa i po dołączeniu do nowicjuszy można o tym zapomnieć.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#5
Cytat:można o tym zapomnieć

w Przeznaczeniu trzeba pamiętać o wielu rzeczach,których są w dialogach w tym tak ważnych jak ten
Cała linia Magów Wody jest skonstruowana w takim schemacie.
Mag musi być mądry, inteligentny i umieć wiązać ze sobą różne fakty oraz wykazać się wyjątkową cierpliwością i zdolnościami eksploracyjnymi.

Cytat:Rukhar,Florencjusz i Simbor czy jakoś tak


Sambor ;) 
a o czym chcesz z nimi rozmawiać ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#6
(22.08.2016, 13:06:00)Memorius napisał(a):
Cytat:Rukhar,Florencjusz i Simbor czy jakoś tak


Sambor ;) 
a o czym chcesz z nimi rozmawiać ?

O tym Falerze który był w tawernie, przynajmniej tak było napisane w dzienniku, że musze z kimś porozmawiać.Chyba że mam szukać gdzie indziej po rozmowie z Orlanem.

Czy wejście do tej piramidy z cząszką na drzwiach obok magów będzie umozliwione questowo czy jakoś inaczej? Próbowałem przechodzić przez ta dziurę w ścianie ale tak na 100% się nie da. Proszę o krótka odpowiedz w stylu tak albo nie
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#7
nie questowo, normalnie się tam wchodzi tylko trzeba znaleźć sposób na jej otwarcie
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#8
Hmm ciekawe.To nawiązując jeszcze do tej piramidy moglibyście ta kamienna tablicę przesunąć nieco dalej bo można z łatwością ja podnieść przez ta wyrwę, co chyba mija się z celem tej zagadki z drzwiami.Ja oczywiście jej tak nie podniosłem ale można ponieważ jak próbowałem przejść przez ta dziurę to niejednokrotnie namierzala mi się owa tablica
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#9
Nic już nie będziemy przesuwać bo to drobiazgi a wymagają ingerencji w zenie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#10
opcja z dołączeniem do Magów Wody jest bardzo wrażliwa na wszelkiego rodzaju "złe kliknięcia" w rozmowie z Vatrasem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#11
(04.09.2016, 05:19:04)Memorius napisał(a): nie questowo, normalnie się tam wchodzi tylko trzeba znaleźć sposób na jej otwarcie

Ehh od tego czasu szukam wejścia tam, ale ta zagadka mnie przerosła Smutny Mógłbym prosić o jakąś drobną wskazówke?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#12
strzel
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#13
Trochę zawiodłem się na próbach Saturasa, w chwili kiedy je robiłem ( 18 lvl ) miałem już wszystko w eq i wystarczyło przeklikać rozmowę Smutny
"A wtedy Adanos tchnął w niego część swej boskiej mocy ..."
Odpowiedz
#14
Jak ruszyć zadanie Artefakty Adanosa?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#15
Poszukaj tabliczki w okolicy Domu Kapłanów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości