Nowicjusz Wody/Mag Wody
#46
Co jest potrzebne Karrasowi w zadaniu 'Studia Karrasa'?Byłem chyba już wszędzie od rozpoczęcia tego zadania,wszystkie zadania z poszukiwaczami skończone a tego przedmiotu dalej nie mam.Gdzie go szukać?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#47
Karrasowi trzeba przynieść Almanach Opętanych.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#48
.. A ja łaziłem z nimi od razu do Pyrokara :D No nie wpadł bym chyba nigdy na to :d
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#49
Hej gram magiem wody i nie mogę znaleźć kamiennej tabliczki nr 3 do zadania historia jarkendaru. Wie ktoś gdzie jej szukać? Ponadto jak ruszyć zadanie od Merdariona o kamieniu żywiołów?
Odpowiedz
#50
Tabliczki szukaj w pobliżu obozowiska piratów, a zadanie z kamieniami wykonasz, gdy wyrwiesz je z wnętrzności smoków. Powodzenia.
Odpowiedz
#51
Dziękuję za odpowiedź, ale nadal nie mogę znaleźć tej przeklętej tabliczki . Szukam jej z pomocą ognika , ale nadal nic. Bez bliższej lokalizacji będzie mi bardzo ciężko ją odnaleźć.
Odpowiedz
#52
Chyba w jaskini z cieniostworem w drodze do piratów.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#53
Tak teraz  ją mam, dzięki za radę, byłem przekonany, że tą jaskinie wcześiej zbadałem, ale pozytywne zaskoczenie
Odpowiedz
#54
(26.11.2016, 20:47:54)Marek97 napisał(a): byłem przekonany, że tą jaskinie wcześiej zbadałem

To nie ma znaczenia. Zastosowaliśmy inny typ insertu przedmiotów questowych niż w G2 NK.
Radzę pamiętać o tym w przyszłości.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#55
Czy mógłby mi ktoś dać wskazówkę gdzie szukać księgi astronomia, obszukałem całe Khorinis i nie mogę jej znaleźć :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#56
Górne Miasto
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#57
Jedną się dostaje w ogóle za jakiegoś questa albo da się gdzieś znaleźć, bo ja mam jedną w ekwipunku, a jej nie kupowałem.
Odpowiedz
#58
(01.02.2017, 19:24:46)Dota napisał(a): da się gdzieś znaleźć, bo ja mam jedną w ekwipunku
a to już dotyczy innego zadania... pewnie byłeś
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#59
Nie byłem w Wolnej Kopalni jeszcze.
Odpowiedz
#60
Witam.
Problem tkwi w tym, że właściwie nie mam możliwości przystąpienia do magów wody. Ani Vatras, ani Saturas nie mają dialogu dotyczącego dołączenia. W czym więc rzecz? Jeśli temat był wcześniej poruszany, to przepraszam, nie widziałem.
Dodam tylko iż wykonałem zadania związane z handlarzem bronią, ornamentami i zaginionymi ludźmi.
Pozdrawiam. :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości