Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
Minimum 25
Odpowiedz
Dzień dobry. Potrzebuję pomocy. Gdzie jest waypoint w zadaniu "farma dla zakochanych"? Chodzę ponad kwadrans z tymi dwoma kalafiorami po farmie i nie umiem skończyć tego zadania bo nigdzie nie mam opcji dialogowej ani z Arturem ni z jego partnerką życiowa.
Odpowiedz
(01.12.2020, 02:04:46)why_nott napisał(a): Dzień dobry. Potrzebuję pomocy. Gdzie jest waypoint w zadaniu "farma dla zakochanych"? Chodzę ponad kwadrans z tymi dwoma kalafiorami po farmie i nie umiem skończyć tego zadania bo nigdzie nie mam opcji dialogowej ani z Arturem ni z jego partnerką życiowa.

https://imgur.com/a/mwtfEAk
Odpowiedz
to jest w pobliżu puntu "TW_FARM_PATH_03" na ścieżce
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam. Jestem w 2 rozdziale i zrobiłem questa z ''Przyjacielem Uka-chaki''. Widziałem z wpisów, że będzie potrzebny w kolejnym rozdziale w fabule wątku Myśliwych, więc pytanie brzmi, czy dobrze, że zrobiłem tego questa w 2 rozdziale, czy powinienem raczej go zrobić później np w 4 rozdziale bo mogłem coś zbugować?
Odpowiedz
Jeśli zadanie wskoczyło do dziennika to dobrze, że je zrobiłeś, bo nie wszystkie się oczywiście tak da zaliczyć ( a niektórych wręcz się nie da ukończyć inaczej niż w konkretnym rozdziale). Nie powinno być problemów.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie potrafię odnaleźć goblinskiego szamana ,ktoś nakieruje w jakim kierunku się udać by go znaleźć?
Odpowiedz
Ten szaman jest za chatą Irwina przy górach.
Albo w tym oboziku koło windy do wież kultu, albo w odnodze po lewej stronie drogi do bandytów.
Tam jest taka skarpa, z dołu przy wodospadzie koło obozu orków ją widać.
Odpowiedz
(07.01.2024, 10:17:50)Erwin napisał(a): Ten szaman jest za chatą Irwina przy górach.
Albo w tym oboziku koło windy do wież kultu, albo w odnodze po lewej stronie drogi do bandytów.
Tam jest taka skarpa, z dołu przy wodospadzie koło obozu orków ją widać.

A nie jest czasami w jaskini pod kamiennym kręgiem koło wyjścia z obozu myśliwych ?
Odpowiedz
jest w obozie goblinów (przy wodospadzie), za czarnym trollem
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości