Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
W zadaniu Noga fanhola porozmawialem z irwinem potem z fanholem powiedzialem mu ze trzeba ja polamac zaatakowal mnie, pobilem go i nie mam o tym teraz zadnej interakcji ani z nim ani z irwinem, po pobiciu powiedzial mi ze ma nadzieje ze irwin cos z tym zrobi. Jakas wskazowka ? :)
Odpowiedz
Trzeba ze 3 dni odczekać.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Witam, zastanawiam się, czy po dołączeniu myśliwych z farmy, do głównego obozu, to spotkam potem gdzieś Barsa w DP? Kończę właśnie 3 rozdział i naszła mnie właśnie taka refleksja nt. jego postaci. Należę do gildii myśliwych. Wykonałem wszystkie misje, poza Okiem Innosa i chcąc przejść do 4 rozdziału, zastanawiam się czy powinienem go szukać? Czy być po prostu cierpliwym? Pozdrawiam :)
Odpowiedz
(17.08.2018, 17:52:15)mistrz007 napisał(a): zastanawiam się czy powinienem go szukać? Czy być po prostu cierpliwym?
Musiałem się poprawić - oczywiście, że go spotkamy... ale spokojnie graj dalej!
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jak przyjdzie pora to Barsa nie sposób ominąć :>
Odpowiedz
Będzie można jakoś inaczej zdobyć poparcie Kiranora, czy po prostu trzeba będzie się obejść bez niego przy dołączaniu do myśliwych?
Odpowiedz
Nie, trzeba się obejść.
Odpowiedz
Dzięki za info, zdecydowałem się cofnąć, lepiej przejść porządnie.
Odpowiedz
W jaki sposób myśliwy dostaje się na statek paladynów?
Odpowiedz
Kluczowym jest zadanie Pierścień Kultu. Potem do wiernego przyjaciela.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Już sobie to ogarnąłem, bo nie jestem pewny czy 5 rozdział jest tak ubogi czy coś źle zrobiłem. Paladyni w dolinie, myśliwi w dolinie wrzód pod cytadelą. Tak to ma wyglądac? Myślałem że wszyscy wrócą do siebie jak zabije smoki.
Odpowiedz
(07.04.2019, 09:11:54)regularnydebil napisał(a): Tak to ma wyglądac?
oczywiście że nie
R5 dla myśliwych w zadanaich gildyjnych ( i nie tylko w tych) to najlepsze co spotyka Myśliwego w całej grze
do tego zadania z Ur Shakiem i cały watek gubernatorski i masa innych rzeczy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pozachwycałem się przed chwilą nowymi zadaniami Myśliwego, ale już po dobranocce, więc nie myślę sensownie. Mam zdobyć kontakty handlowe w Górniczej Dolinie i zadanie wydaje się proste i pewnie takie jest. Udało mi się przekonać Skara, miałem też dialog z jednym z Łowców Smoków, jednak nie udało się go przekonać. Próbowałem później pogadać z 2 paladynami, którzy handlują, z Fairfaxem jako miłośnikiem trofeów oraz z Engorem, jednak bez skutku. Do kogo powinienem się zgłosić?
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Zadanie nie ogranicza się do poszukiwań w Zamku. Jeszcze ktoś handluje w Górniczej Dolinie...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak duże umiejętności w posługiwaniu się łukiem trzeba mieć, by uzyskać poparcie Fangila?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości