Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
#31
Po wykonaniu zadania zbrodnia i kara ten myśliwy który daje zadanie z rzepą dał mi 400 szg. i dodał mi się wpis w dzieniku o wykonaniu dla niego jakiejś misji potrzebnej do dołączenia do myśliwych, czy tak ma być ? (nie byłem jeszcze w dp i nie brałem od niego takiego zadania)
Odpowiedz
#32
Tak tak ma być. Jak będziesz chciał byś myśliwym to masz już plusa
Odpowiedz
#33
Witam!
Mam mały problem dotyczący obozu myśliwych a mianowicie nie mogę go znaleźć XD. Może mi ktoś napisać albo podać na zdjęciu (np mapy) gdzie owy obóz się zanjduje. Byłem przy schodach do farmy i tam go nie było przeszukałem większą część mapy i dalej nie mogę go znaleźć.
Odpowiedz
#34
(04.08.2016, 11:21:29)Matihaw napisał(a): Witam!
Mam mały problem dotyczący obozu myśliwych a mianowicie nie mogę go znaleźć XD. Może mi ktoś napisać albo podać na zdjęciu (np mapy) gdzie owy obóz się zanjduje. Byłem przy schodach do farmy i tam go nie było przeszukałem większą część mapy i dalej nie mogę go znaleźć.

Obóz myśliwych znajduje się w dolinie przodków. Nowym zenie do którego dostać się można  przez wejście znajdujące się w lesie do którego idziemy z bartokiem.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
#35
Gdzie znajduje się gobliśnki szaman?
Odpowiedz
#36
(11.08.2016, 15:34:55)diabelek00013 napisał(a): Gdzie znajduje się gobliśnki szaman?
poszukaj drewnianego punktu obserwacyjnego niedaleko obozu orków
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#37
Co dokładnie trzeba zrobić w zadaniu "Stary cmentarz" ? Poszedłem z tym gościem, on się wrócił po klucz i tyle. Czekam i nic się nie pojawia. Przyszedłem kolejnego dnia też czekam i znowu nic. O której i gdzie ma się coś pojawić?
Odpowiedz
#38
do kogo poszedł Fangil po klucz?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#39
Do Midlasa
Odpowiedz
#40
Cytat:Do Midlasa

to do kogo trzeba iść żeby uzyskać klucz i zbadać chatkę?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#41
Ani u Midlasa ani u Fangila nie pojawia się jakaś opcja dialogowa związana z tym zadaniem. A jeżeli to Fangil poszedł po klucz, to po kiego ja mam iść do Midlasa? Tak na zdrowy chłopski rozum.
Odpowiedz
#42
(14.08.2016, 11:05:42)bulwa24 napisał(a): Ani u Midlasa ani u Fangila nie pojawia się jakaś opcja dialogowa związana z tym zadaniem. A jeżeli to Fangil poszedł po klucz, to po kiego ja mam iść do Midlasa? Tak na zdrowy chłopski rozum.
Gadałeś z duchem wilka ??
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#43
Faktycznie jakiś duch wilka się od razu pojawił, ale jeszcze jak Fangil był i go zatłukł. To o to chodziło?
Odpowiedz
#44
(14.08.2016, 11:09:13)bulwa24 napisał(a): Faktycznie jakiś duch wilka się od razu pojawił, ale jeszcze jak Fangil był i go zatłukł. To o to chodziło?
nie ten wilk musi przeżyć musisz z nim porozmawiać
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#45
Cytat:Tak na zdrowy chłopski rozum.

to wypada chyba zrozumieć, że skoro on nie wziął klucza bo się przestraszył  to ty powinieneś to zrobić, by rozwiązać zagadkę i zapewnić sobie jego udział w wyprawie
czyż nie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości