Myśliwy/Łowca Orków [nieoficjalnie]
#46
W takim razie popatrzę kiedy mam wcześniejsze zapisy i spróbuję to zadanie od nowa ruszyć.
Odpowiedz
#47
Witam, gdzie znajdę Hengala w zadaniu zawody myśliwych(chodzi o zadanie od Midlasa z tą kuzą itd.)
Odpowiedz
#48
co z ciebie za Myśliwy jak nie umiesz znaleźć innego Myśliwego w lesie? xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#49
Ok czyli w lesie, dzięki
:D
Odpowiedz
#50
jak nie znajdziesz w lesie to pochodź po terenie półpustynnym...
Odpowiedz
#51
Hej wszystkim ::) Mam pytanie dotyczace gildii mysliwych. Mianowicie, nie nauczylem sie jeszcze zadnych umiejetnosci pozyskiwania trofeow, (poza sercami) a wybilem juz prawie wszystko w Khorinis poza paroma wargami (oczywiscie z pomoca Gora). Nie zdecydowalem jeszcze do ktorej frakcji dolacze.  Czy jesli zdecyduje sie na dolaczenie do mysliwych nie zablokuje sobie w ten sposob wykonania dla nich zadan oraz samej mozliwosci dolaczenia? A moze spotkam wszystkie potrzebne zwierzeta w DP?
Odpowiedz
#52
Zadania na dołączenie do Myśliwych poza umiejętnością pozyskiwania futer nie wymagają posiadania innych umiejętności zdobywania trofeów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#53
Mam problem z misją wielka wyprawa na orkow, nie mogę znaleźć pozostałych myśliwych w GD. Znalazłem już Torwina, narlou i alhena można jakieś wskazówki gdzie jest reszta?
Odpowiedz
#54
Nie szukasz dokładnie. Chociażby w jaskiniach, tej przy wodospadzie, czy naprzeciw zamku pod klifem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#55
Co zrobić żeby myśliwi wyszli z DP?
Odpowiedz
#56
jaki etap zadania "Wielka wyprawa na orków"?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#57
masz oko?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#58
"przyszedłem na umówione miejsce,ale myśliwych tam nie było" z Midlasem nie mam żadnego dialogu,oko mam.
Odpowiedz
#59
ten wpis - jesli pojawił się przedwcześnie, może cię bardzo drogo kosztować

jakie masz wpisy w zadaniu o jakim mówimy?
czy Midlas w Górniczej Dolinie nie ma nic do powiedzenia, czy jaki Midlas?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#60
Załatwiłem tych 3 ochotników dałem te 1000stszał/bełtów a ostatnie 3 wpisy to myśliwi wyruszą na wyprawę jak znajdę skuteczny środek-musze się spotkać z myśliwymi w GD-przyszedełem na umówione miejsce ale myśliwych nie było.Dalej siedzą w obozie jakby nigdy nic
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości