Mroczny Wojownik/Mag
(29.11.2022, 14:08:53)Karlo napisał(a): Jakie są ogólnie wymagania na awans w Mrocznym Zakonie u Impernanona? Tak na ludzki język oczywiście. Nie chciałbym czegoś zepsuć:

- Czy pod kwestią naukii magii chodzi o nauke 3 kręgów?
- O co chodzi z tą czystością duszy?

(29.11.2022, 14:54:56)Erwin napisał(a): Popychanie fabuły do przodu - chyba trzeba zlikwidować Kruka.
Rozdział 3
Trzeci krąg magii
Czystość duszy - pewnie opętanie przez poszukiwaczy.

Być może jest więcej warunków.
Odpowiedz
(13.12.2022, 20:21:30)Erwin napisał(a):
(29.11.2022, 14:08:53)Karlo napisał(a): Jakie są ogólnie wymagania na awans w Mrocznym Zakonie u Impernanona? Tak na ludzki język oczywiście. Nie chciałbym czegoś zepsuć:

- Czy pod kwestią naukii magii chodzi o nauke 3 kręgów?
- O co chodzi z tą czystością duszy?

(29.11.2022, 14:54:56)Erwin napisał(a): Popychanie fabuły do przodu - chyba trzeba zlikwidować Kruka.
Rozdział 3
Trzeci krąg magii
Czystość duszy - pewnie opętanie przez poszukiwaczy.

Być może jest więcej warunków.
Q-a Gdybym wiedział wcześniej że wojownik MUSI się nauczyć magii to bym nie grał tym MZ  Teraz muszę  jakoś zdobyć te 30
PN i aż mnie korci aby użyć MARVINA
Odpowiedz
:)
Trzeci krąg jest też potrzebny do zrobienia runy Zniszczenie Ożywieńca dla Tireona ( jak dobrze pamiętam ).
Odpowiedz
Trzeci krąg jest w ogóle potrzebny, żeby zostać Mrocznym Wojownikiem, nawet jeśli się magiem nie chce grać. Runa zniszczenia ożywieńca była chyba potrzebna w queście.

@edit
Jestem ślepy i nie zauważyłem posta Erwina i napisałem dokładnie to samo.
Odpowiedz
Na początku 2R Imperanon przy udzielaniu questa Xardas Nekromanta powiedział żeby zgłosić się do Barona von Walkenburga, niestety ten nie ma żadnej opcji dialogowej. Czy jest to jakiś błąd czy muszę powykonywać inne questy aby móc wziąć zadanie?
Odpowiedz
Masz klucz do portalu do Jarkendaru?
Odpowiedz
Faktycznie, po zdobyciu klucza dostałem questa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości