Mroczny Wojownik/Mag
#16
Ok moj blad, autoatycznie to zadanie mialem zaliczone, lecimy dalej i dzieki za porady!
Odpowiedz
#17
a warunek aby Von Walkenburg zagadał to info

//To klucz do portalu.

kto to mówi?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#18
Saturas nam to mówi
Odpowiedz
#19
Wiem głupie bytanie. Gdzie jest baron z zadania Mroczne tajemnice? Wiem że w drodze z miasta prowadzącej na farmy ale przebiegłem ją 2 razy :/
Odpowiedz
#20
Który Baron?
Walkenburg jest zaraz przy bramie
Odpowiedz
#21
LOL - Albo jestem ślepy albo tam wcześniej nie stał :/
Odpowiedz
#22
Stoi tam dopiero po otrzymaniu zadania.
Odpowiedz
#23
Nie o to chodzi - Przyjąłem zadanie i biegłem 2 razy od miasta do Onara i go nie zauważyłem ;)
Odpowiedz
#24
Panowie te zadania dla mrocznych to przeginka :D Lubie trudności ale te zadania mają się nijak w porównaniu z innymi gildia mi w rz :D
Odpowiedz
#25
czyli jakie masz konkretnie na myśii?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#26
Mowie tu o smoczej zgubie i czarnej Rudzie. Zadania ciekawe i lore mrocznych również, zadania jednak niedopasowane moim zdaniem do r1, i nie mówię tu o sobie bo kiedyś wkoncu to zrobię tylko ogółem dla graczy jako zadania gildii głównej :)
Odpowiedz
#27
Czarna ruda to za łatwa czy trudna?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#28
a czy ja mówiłem ze ta Gildia jest prosta?

jest dwa razy trudniejsza niż inne nie tylko z powodu zadań ale i balansu

myśleliście że dostaniecie coś w stylu rycerza z mieczem od R1?

hhe :D
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#29
Panowie ja to dobrze wiem i dam rade chodzi mi tylko o to ze niektórzy gracze mogą szybko zrezygnować jeśli zobaczą takie misję :p

Co do rudy to jeśli nie dodaliście jej nigdzie to będę musiał poodwiedzac grobowce a to na tym poziomie i statach będzie dość trudne ale wykonalne :) wybaczcie ze bez spoilerow ale siedzę w pracy i pisze z komórki. Ogółem mod cud miód moim zdaniem :)
Odpowiedz
#30
Cytat:Co do rudy to jeśli nie dodaliście jej nigdzie to będę musiał poodwiedzac grobowce a to na tym poziomie i statach będzie dość trudne ale wykonalne

bingo ale jedną sztukę można kupic
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości